Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez megtörténhet egy friss...

Ez megtörténhet egy friss barátságban?

Figyelt kérdés

Idén új iskolában kezdek, és már elkezdett mindenki ismerkedni. Én találtam pár embert és már mondták is, hogy úgy érezzük nagyon egymásra találtunk. Na de mi van hogyha mindenki megismerkedik még suliban másokkal is és felbomlik az egész. Mondjuk kb egész nap ott együtt lennénk mert egy kupacba tervezünk ülni, de akkor is. Emellett mi van ha nem fog menni a barátkozás és teljesen egyedül maradok. Ennek a gondolata eléggé elrettentő. Nem tudom hogy most reálisan gondolkodok, vagy csak az agyam próbálja túltolni és kevés erre az esély. Már azon is gondolkodtam hogy kedvelnek-e. Pedig érzem hogy igen, de mégis félek. Na mindegy hogy nyugodhatnék le mert úgy érzem kezdek lassan megőrülni?

(16l)

Köszi ha végigolvastad a szenvedő perceimet!



júl. 30. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőször, ne agyalj azon hogy szerethető-e vagy. Teljesen elveszted önmagad értékeit mások szemében is. Másodszor, fogadd el hogy mindenkinek (beleértve téged is) joga van azzal barátkoznia akivel úgy érzi, hogy szeretne. Azt tudom csak írni, hogy minden természtesen kialakul. Lehet lesz egy pár barátod, lehet csak egy lesz, de lehet az az egy sem fog örökké tartani. Idővel majd megérted, milyenek az emberek és elsősorban azt is, hogy te miért vagy olyan amilyen az köztük. Önmagadat kell adnod és elfogadnod a követezményeket.
júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az majd idővel kiderül kivel leszel jóban és kivel nem. Még el se kezdődött a suli. Ha más vagy mint a többiek akkor hamar kidob a közösség magából és pokol lesz az életed. Ha be tudsz simulni valamennyire vagy teljesen olyan vagy mint ők, akkor nem lesz gond. De ne csinálj semmit, amihez nincs kedved csak azért, hogy befogadjanak. Maradj önmagad akkor is, ha ez nehéz.
júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!