Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon ez megtörténhet? Lehet...

Vajon ez megtörténhet? Lehet ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 13 éves húgom, aki rajong a Veszélyes Henry című sorozatért. Napi 100 részt is megtudna nézni. A legnagyobb kedvence Piper, akit Ella Anderson játszik. Megkereste fent van-e Snapchaten és ráírt. (Instagram/Facebookja nincs a húgomnak) Snapchaten állítólag @aiko_bunny a neve. Ezt még használja? Viszont az a baj, hogy a húgom azt gondolja biztosan visszajelöli majd és, hogy majd beszélgetnek. Nagyon beleéli magát. Már azt is mondta, hogy milyen jó lenne ha barátok lennének és videóchatelnének. Erre én nem látok sok esélyt. Szerintetek lehet ilyen "szerencsés", hogy összejön neki?


2020. aug. 14. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2020. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ismert emberek nem maguk baszkuraljak a kozossegi oldalaikat, es nem privat Snapchat fiokjuk van, hanem tomegek altal nezett. Nem istenek az ismert emberek, de a rajongo tomegtol elzarkoznak. Kenytelenek is.
2020. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Veletlenul bele lehet futni hiressegbe, de nem a hivatalos rajongoi uton.
2020. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egy 13 éveshez képest kicsit idealista... jó, persze, ilyen idősen én is álmodoztam róla, hogy a kedvenc énekesemnek feltűnik a profilom, és beszélgetni kezd velem, és szerelmes lesz belém, de közben azért felfogtam, hogy reálisan az esélye nulla... kb annyi értelme van, mint azon gondolkodni, hogy milyen lenne ha szárnyaink lennének. időtöltésnek jó, de tudod hogy nem vezet sehova. én beszélnék a helyedben a gyerekkel.
2020. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem véletlen az a 17 éves lány vagy aki véletlenül ugyanezt a sorozatot nézi és ugyanaz a kedvenc szereplője? :) csak mert a napokban írt ki valaki egy nagyon hasonló kérdést...

Minden esetre, nem sok esélyt látok rá, hogy ez megtörténjen.

2020. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Nem írtam ki kérdést mostanában. :D
2020. szept. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!