Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú lány barátságban, ha a...

Fiú lány barátságban, ha a lány ezt mondja miért viselkedik másképp?

Figyelt kérdés
Jó haverok vagyunk egy éve, nemrég azt mondta hogy úgy szeret mintha a testvére lennék, de nem értem, folyamatosan flörtöl, dícsér,bókol, sőt mondta hogy nyaralni is elmehetnénk együtt. Ölelgetés, összebújás, simogatás már volt, de akkor ittunk mindketten. Amúgy jó pasinak tart, föleg a lelkem dícséri, neki is ilyen pasi kellene. Gyakran akar találkozni is beülni beszélgetni stb. Hát nem tudom. Lehet ez szimpla barátság? Simán csak jól érezi magát velem? Van ilyen? Tesvérként tekintené rám, 30 évesen egy nő?
júl. 12. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Szívat szórakozik mert legyezi az egóját hogy odavissza vagy. Es ugye tétje sincs mert tartod magad nem kezdesz bunkozni vagy gyökér módon nyomulni vagy leoltani a picsbe.

Te tűröd hogy nézesmadzaggal szórakozik.

júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Örök életre tanuld meg, hogy a nők többsége általában halál kedves azokkal akiktől nem akarnak semmit és ótvar nagy bunkók azokkal, akikért oda vannak.


Tehát ha dicsér, bókol, flörtöl és kijelentette, hogy neki ilyen pasi kellene, akkor a pasija lennél, ha ez így lenne. Másképp megfogalmazva lehet, hogy igazat mond, de a lényeg, hogy ne te legyél, mert nem tekint rád férfiként. Tök mindegy hogy "testvérnek" vagy "barátnak" vagy "lelkitársnak" hívjuk, nincs jelentősége.


Szingli most, unaloműzésnek jó vagy, gondolom van benne egy kis attention seeker attitűd is, te pedig boldogan megadod neki azt a figyelmet amire szüksége van, de ez csak addig fog tartani míg nem jön egy faszi. Utána már nem fog akarni veled beülni sehová, majd keres akkor ha éppen fasírtban lesznek a pasival és ki tudja valakinek ventillálni a hülyeségeit.


Nyugodtan nézz utána akár ilyen női fórumokba beleolvasva is, a nők többsége nem hogy nem kedves, hanem kifejezetten bunkó és ignorálják azt a személyt, aki számukra szimpatikus. Ilyen a női lélek, nem akarják, hogy azt gondold hogy te valaki vagy akinek csak az ölébe hullik a valami.

júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nekem most fêl éve van csajom!!! Mindig kérdezi hogy vagyunk, működik e a kapcsolatunk. Neki pedig pár hónapja lett vége a kapcsolatának. De mikor volt párunk akkor is keresett bókolt, találkozni akart, eljött elém melóba stb. Szóval ezért fura.
júl. 12. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
legyezi az egoját hogy még a csajod mellett is ő érdekel. Ő meg vmi hanyagolt lehetett elvégre ott is hagyták.
júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindig ő keres engem, nem én őt! Szóval ő ragaszkodik hozzám,nem fordítva. Én,ha nem keresne tuti nem hivogatnám, irogatnék neki minden nap. Ezért fura
júl. 13. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu volt melóban egy másfél éve...röviden a lány akkor jött oda dolgozni és az egyik férfi kolléga nagyon szépen elkezdett közeledni hozzá, úgy hogy ő neki is volt párja és egy gyereke és a csajszinak is volt párja. Persze mindketten tagadtak mindent, meg hogy ez csak barátság...ő megérti a gondjaimat stb.


Aztán feltűnően sokat kezdtek együtt lenni a munkahelyen, a lány nem végezte el rendesen a rá kiszabott dolgokat mert műszak kezdés után már ott beszélgetett a csávóval :D Látszott mindkettőn de az elején csak a csajszin hogy ő tuti többet akar és kész lenne feláldozni az akkori párját, szerencsére a csávónak volt annyi esze hogy egy idő után lepattintotta a csajt csak ehhez kb másfél év kellett.


Én azt mondom neked hogy tedd próbára őt, hazudd neki azt hogy romokban a kapcsolatod és kellene egy vigasz társ aki most ott tudna lenni melletted és ha lehet róla szó akkor egy kis barátság extrákkal is beleférhet-e. Ha erre egyből igent mond akkor egész végig odavolt érted és csak arra várt hogy végre szingli legyél.

aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!