Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt- e olyan esetetek baràtsà...

Volt- e olyan esetetek baràtsàgban hogy hosszabb ideig nem beszéltetek?

Figyelt kérdés
És sikerült rendezni a konfliktust majd újból jó viszonyt tudtatok kialakítani?
szept. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem konfliktus volt. Külföldre ment melózni, nem annyira ért rá.

Volt olyan is akivel csak úgy abbamaradt a beszélgetés és X év után úgy beszélgettünk mintha meg sem szakadt volna.

szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Okkal szakítottam meg a barátságos, mert minden titkomat kibeszélte.
szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért volt a szünet. Ha az egyik fél volt a hunyó akkor szerintem alap, hogy ő kezdeményezzen, adjon magyarázatot, kérjen bocsánatot stb. Jelezze, hogy neki továbbra is fontos az a barátság. Aki ezt nem tette meg, azzal én nem tudtam újra jóban lenni.
szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt a masik fel volt a hunyo es ugy erzem neki kell kezdemenyezni,magyarazatot adni
szept. 10. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
hát arra várhatsz
szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy tucat olyan történet van, ahol teljesen eltérően él meg a 2 fél 1-1 "szakítást". Ha AA tesz/mond valamit, ami BB-nek fáj, aki ezért kihátrál, elnémul, AA-nak viszont nem tűnt fel, hogy mit tett mert nem is volt szándékos és ő csak azt látja hogy BB eltűnt, akkor mindkettő szerint a másik lesz a hunyó. És egy barátság a semmiért szakad meg, mert nincs normális kommunikáció. Ha értékes kapcsolat volt, ha hiányzik, írj neki annyit, hogy "csak szeretném tudni/megérteni, hogy mi is történt". Mit veszíthetsz? Hacsak nem az volt, hogy nyíltan hátba támadt, elárult és beismerte hogy szándékos volt, akkor simán lehet hogy megérdemel a barátság még egy esélyt.
szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátommal, akivel 12 éve vagyunk azok, két olyan időszakunk is volt, amikor nem beszéltünk egymással, és egyik sem konfliktus miatt történt.

Az egyik azután volt, hogy szegény kibukott egyetemről és teljesen kizárta a külvilágot, a másik pedig akkor, amikor szakmai gyakorlatokat kezdtem, és egyszerűen az a pici időm, ami azok mellett maradt, szégyenszemre, alvásra, pihenésre fordítottam. Szinte zéró szociális életem volt akkor.

Mindkét alkalomnál 1-1.5 év lehetett, de szerencsére mindig ott tudtuk folytatni, ahol abbamaradt. Sőt, szerintem mindegyik folytatásnál mintha erősebb is lett volna a barátság, mint azelőtt.

szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő volt a hunyo akkor mit akarsz?Zárd le.
szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!