Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A cigányok miért szólítanak...

Norbertusmagnus35 kérdése:

A cigányok miért szólítanak le embereket az utcán? Akár egyedül akár csoportosan? Mik a szándékaik? Különbözőket kérdezgetnek!

Figyelt kérdés
A héten mentem valahova az utcán tök random jött egy cigány srác és kérte, hogy hívjam fel az öccsét mert elveszett. Először elgondolkodtam de végül meggondoltam magam jobbnak láttam tovább menni. Kicsit valamit szitkozódott de mentem tovább. Biztos voltam benne ,hogy átver. Nem akartam esetleg áldozat lenni. Mi az isten lehet ilyenkor a szándéka?

tegnap 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Odaadod neki utána a telefont és elszalad vele:D
tegnap 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lopjanak... semmi más céljuk nincsen, addig kérdezget, míg elő nem veszed a telefonod, utána kikapja a kezedből és már ott sincs.
tegnap 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu , a dzsipszi aljas felelőtlen féreg pont . Nem nézel híradást kékfényt ? Minden 2-3 eset elkövetője az . Sserezz be CR vagy paprikasprayt zsebben tartsd , nem tárgyalni dumálni hanem messziről kerülni és ha gond van lefújni mindet és tova futni . Ezek élősködő maradi barmok sittről kitettek kintről tódulnak be mint menekültek .
tegnap 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem kéregetni szoktak, nem adok semmit.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Primitív bűnöző állatok akiknek nem lenne szabad az országban sem lennie. Mindenki tudja mi lenne a megoldás, csak az ugyebár nem humánus.
tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Vagy lopási szándékkal vagy simán kötekednek, mert náluk ez menő. Ha kér ezt meg azt, útbaigazítást, hány óra van stb. akkor lopás van tervben, ha csak simán beszól olyanokat, hogy gyáá hogynézelki akkor meg menősködik.
tegnap 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, telefonlopás. Tarhálás. Vagy ellopja a telefonod, vagy azt mondja hogy vásárold vissza tőle 20ezer Ft-ért.


Ezek a mocskos szubhumánok csak rákfenéi a társadalomnak.

tegnap 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hogy egy cigány hozzád szól, rögtön kimeríti a zaklatás fogalmát.

A “jogvédőknek” ez lehet rasszizmus, a nyitott szemmel járóknak meg tapasztalat...

tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem szabad elővenni a telefont, mert kikapják a kezedből, majd elszaladnak vele. Vannak olyan esetek is, hogy közben megjelenik egy haverjuk, aki besegít ebben a mutatványban.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kóstolgatnak mindenkit, kit mennyire lehet lehúzni. Van, akit nem lehet, van, akit lehet, van, akivel próbálkoznak, de nem lehet. Nem feltétlen jót akarnak.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!