Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is folyton otthon van ?

Más is folyton otthon van ?

Figyelt kérdés

Igazából iskola után és hétvégente általában otthon vagyok egyedül. Más is van így ezzel? (barátaim vannak csk ritkán talakozom velük)

Ha tudsz segíteni irhatsz privát is 16l



szept. 5. 20:13
1 2
 1/14 Pumber89 ***** válasza:
73%

Én régen amikor csak tehettem kint voltam haverokkal. De az középiskola és egyetem idején volt.


Azóta a fiatalkori rémálmaim, a felnőtt létem céljai lettek.

-Hétvégén nem menni sehova.

-Nem berúgni.

-Korán lefeküdni. :D

szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
16 évesen én is sokat voltam otthon, vagy a barátommal. Aztán gimi után lettek hobbijaim, mindenféle sport, bulizás. Utóbbit már kinőttem, de kb. minden nap van valami program most is, ahova megyek munka után meg hétvégén. Nem vagyok igazán otthonülős. 28N
szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem "mindent vagy semmit" időszakaim voltak/vannak, ami azt jelenti hogy voltam nagyon sűrű társasági ember rengeteg programmal és nagyon elzárkózó, magányos kocka. A nyugit egyre jobban értékelem az idővel mert a kapcsolatok 90%-a is olyan "sok hűhó semmiért".
szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én imádtam otthon lenni, tv-zni, kreatívoskodni, persze ha úgy volt mentem ha hívtak, beszéltem meg programokat, de annak is nagyon örültem, ha otthon maradhatok pihizni,sokszor jobban is esett. Ennek 20 éve, de ma is ugyanez a felállás.
szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. Ennek már 40 éve, de ma is ugyanez a felállás. :)
szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Igen. Hetvegen en is eszrevettem hogy meg a fovaros is kihalt. Nekem egyelore az a teoriam,hogy penteken akkor sokan vannak feltunoen, bulihelyek tomve (meg ... hat mas is), tancolnak, drog meg mi nem, fu, aztan 2 napba telik kijozanodni a masnapossagbol es aggodni a terhessegi teszt miatt, szombaton esetlen lemennek ide-oda nagyszulok egyik par masik par, bevasarolgatnak de utcan senki, de most mar mindenki okosba nyomja es nem megy szombaton hanem penteken, a meg okosabban nyomo az mar csutortokon mert learazas, aki ennel is okosabb az mar hulye.


Aztan vege a szombatnak, hazamennek, eltelt egy napocska. Vasarnap jon fuj holnap dolgozni kell, sokuknak van gyerek leckezni kell, esetleg iszogattak otthon szombaton megint masnaposak, hat ilyenekkel eltelik fiataloknal 2 nap egyszeruen. Idosek meg ... nemtom, galambot etetnek egy parkban, csovesek meg elbujnak bokor kore es alszanak.


Azok veszik ezt eszre, hogy ures minden, mert sokszor boltba akarnak menni, de zarva. ezert masok sem mennek, igy otthon maradnak. Akkor menni kene haverraval valahova, de haver masokkal berugott es masnapos "bocs ma nem megy". aztan maradtal egyedul kimesz es nezed a villamost ami senki sem szallit max a csovest telen mert hideg van.

szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A vasárnap délelőtti zombik a legjobbak.
szept. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A vasárnap fúj, mert menni kell templomba! :D
szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
Miert hol mashol kene lennem?
szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Persze, nem azért vettem a házat hogy csak aludjak benne
szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!