Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarnak a barátaim...

Miért akarnak a barátaim folyton otthon ülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves budapesti fiú vagyok, egy elég jó hatosztályos gimnáziumba járok, ahol vannak is barátaim. A problémám az, hogy a barátságunk annyiban merül ki, hogy a suliban, és 1-2 havonta egyszer elmegyünk moziba. Én pedig úgy érzem, hogy szívem szerint sokkal gyakrabban járnék el otthonról, a sulin és a különóráimon kívül gyakorlatilag minden időmet otthon töltöm és úgy érzem, hogy az életkorom alapján ez már nem indojolt, kezdem unni. A barátaimnak viszont semmi bajuk nincs azzal, hogy például az egész őszi szünetben otthon ültek, vagy ha mentek is valahova, akkor a családjukkal. Bennem nagyobb az igény az úgy nevezett "szociális életre". Miért van ez? Mit csináljak velük?

2014. nov. 2. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
23%
Nem tudom, én is olyan vagyok, mint a barátaid. :D
2014. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Elmondod hány éves vagy? Ha hasonló korú, mint én, akkir nem merült még fel benned, hogy néha elmehetnél bulizni, vagy csinálni valamit? Várom a további válaszokat! :)
2014. nov. 2. 16:54
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Keress más barátokat, az ilyenek sosem fognak kimozdulni...
2014. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves kettes válaszoló, nem egészen értek egyet veled, mert én inkább úgy érzem, hogy egy kicsit éretlenek. Legalábbis úgy állnak ehhez a témához, mint a pár évvel fiatalabb gyerekek. De várom a további válaszokat! :)
2014. nov. 2. 16:58
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is így érzek immáron 4 éve... 4 kib#szott év alatt nem tudtam elérni ezeknél a f#szoknál, hogy néha néha heti 1 szer elmenjünk valahova... Szánalmas emberek ezek.
2014. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szilveszterre elutazom a nagynénémhez Pestre, ha akarod én elmegyek bulizni veled szilveszterkor ;)

14/L

2014. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Lehetseges indokok: introvertaltak, nem vagynak annyira a szocializalodasra, pihentetobb nekik az egyeduli kikapcsolodas. Lustak. Megszokas szerint elnek, eszukbe sem jutott meg a kimozdulas. Depisek, egyeb gondjaik vannak. Nem igazi baratok. Jobban szeretik az internetes haverjaikat. Van valami hobbijuk amivel nagyon elvannak. Leckevel, tanulassal vannak elfoglalva. A szuleik szigoruak, nem engedik oket el olyan sokszor. Mar megszoktak hogy a szuleik szigoruak es nem engedik el oket csak x feltetellel ezert mar nem is probalkoznak. Nem eleg izgalmas nekik az a szabadidos tevekenyseg amit te ajalnasz.


A helyedben masokkal is osszebaratkoznek, szakkorokon, klubbokban vagy akar a suliban, es veluk lognek amikor az otthonulosok otthon ulnek.

2014. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én a megszokásra gondolnék, hisz kb mostanáig nyilvánvaló volt, hogy még nem annyira nagy gyerekek. Bennem is most kezdett felébredni az igény, de talán velük ez még nem történt meg. Jöhetnek még válaszok :)
2014. nov. 2. 17:34
 9/22 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik természetüknél fogva "otthon ülők". Mondjuk az sem mindegy, mivel tölti az ember otthon az idejét...
2014. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bennem valahigy mindig az az elképzelés élt, hogy a kamaszok (hacsak nem túlzottan antiszociálisak, de nem gondolom, hogy a barátaim azok), gyakorlatilag mind szeretnek bulizni, eljárni otthonról. Később talán otthonülősek lesznek, de tizenévesen... Tévedek?
2014. nov. 2. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!