Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Strandon ha egy nő egyedül...

Strandon ha egy nő egyedül van Hogyan érdemes beszélgetést kezdeményezni? 18-25 éves korosztály A cél barátkozás,ismerkedés nem megfektetés.

Figyelt kérdés

júl. 28. 17:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%
Sehogy
júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azis egy megoldás

Eddig ezt alkalmaztam énis

júl. 28. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

ne zaklasd szegényt, tedd vissza a pcsöd a nadrágodba.

amúgy miből gondolod, hogy barátkozni van ott? na ugye, semmiből. mert nem azért van ott.

júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha már tanácsot kell erre is adni neked, akkor neki se fuss 😅
júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
A strand egyáltalán nem erre való, ha csajozni akarsz, ott vannak a szórakozóhelyek és fesztiválok.
júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elmondanátok miért ennyire gáz a strandos ismerkedés?
júl. 28. 19:36
 7/12 anonim válasza:
69%
Mert nem azért mennek oda a lányok hogy valami szerencsétlen rájuk nyomuljon. Értem én, hogy vannak ott szép lányok, és a fürdőruha miatt most láthatod a lapos hasukat, seggüket, meg minden, de hidd el nem akarják hogy valami idióta aki jól lestrírölte őket még oda is menjen hozzájuk.
júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Hülyeség, amit előttem írnak az előttem szólók. Bárhol lehet ismerkedni. Ismétlem, bárhol. Ahogy máshol is, úgy strandon is érheti elutasítás is az embert és járhat sikerrel is. Főleg ilyenekre ne hallgass, mint a 7-es, aki ismeretlenül idiótának nevez téged. Sose tudni, ha odamész egy lányhoz, még sikered is lehet.
júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Tuti, hogy nem akarja a lány, hogy egy kanos nyomi odamenjen hozzá lihegni.
júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik hívd meg egy frissitőre vagy fagyira. De ha nem felszedni csak haverkodni akarsz... Inkább hagyd a franba az egészet. Full hülyének fog nézni!
júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!