Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Strandon ha egy nő egyedül...

Strandon ha egy nő egyedül van Hogyan érdemes beszélgetést kezdeményezni? 18-25 éves korosztály A cél barátkozás,ismerkedés nem megfektetés.

Figyelt kérdés

júl. 28. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is ott szedte fel egy pasi... Szóval lehet strandon is pasizni, csajozni. Nem tudom mik ezek a beszűkült látásmódok...
júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az úgyis alakul szinte magától. Volt hogy mellettem feküdt egy csaj a kislányával a strandon pár méterre tőlem, elmentem lángosért, visszértem a plédre elkezdtem enni a lángost, erre megkérdezte hol lehet venni lángost mert megkívánta mivel megérezte az illatát a kislány, útbaigazítottam őket, beszélgetni kezdtünk, és estig tök jól elvoltunk, megismerkedtünk utána még találkoztunk is, nem volt párja! Ismerkedésre nem kell felkészülni, az alakul! Volt másik hasonló storym is strandon, abból több is lett. Engem amúgy is könnyen megtalálnak beszélgetés kapcsán, empatikus személynek tartanak.
júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!