Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan baràtotok aki...

Van olyan baràtotok aki kisöpört titeket az életéből? Vagyis inkàbb leosztott egy alacsonyabb pozicióra? Hogyan àllnàtok hozzà egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés
Drasztikusan leredukàlva a talàlkozàsokat és ezt szóvà is tette mikor beszéltetek róla.
aug. 27. 11:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#18, igazad van, nyilván lehetséges, hogy én vagyok neki abban a megtűrt zónában, hogy ha épp úgy jön ki a lépés, jól eltöltjük az időt, de magától biztosan nem engem választana.


Az éhséggel csak arra akartam utalni, hogy aki nem éhes, meg amúgy is tele a kamrája, az nem fogja törni magát azért, hogy egyen, meg új dolgokat próbálgasson.

aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20: Igazad van. :o(
aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Igen, kettő is, ráadás mindkettő szó nélkül. Hiába kerestem őket, nem kaptam választ. Szemét dolog ez szerintem, lehet ezt szépen is csinálni.
aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ebben a kisöprésben még az a gáz hogy a szóhasználat is mutatja, mintha valami szemétről lenne szó. Viszont ha megkérdezed esetleg akkor az ilyen sunyi ember többnyire hazudni fog, letagadja amit érzékelsz és aminek egyértelmű jelei is vannak, lásd kevesebb közös idő, az is alacsonyabb minőségben. De te látod rosszúl nyilván. Pedig a legtöbb esetben tényleg csak arról van szó hogy mégsem egymást keresitek, vagy ha hosszabb kapcsolat akkor megváltoztatok és már nem olyan, vagy szimplán hogy talált olyanokat akiket jobban kedvel, téged meg leépít. Ami nem is lenne baj, a baj a sunyizás, hazudozás és a másik hülyére vétele. Még az utólagos szép emlékeket is meggyalázza. Szóval igazából ő lenne a szemét a hazudozással és hülyének nézéssel, akit ki kéne söpörni az életünkből. Ha erre rájön az ember, és elkezd elébe menni az ilyennek és megvalósítani ezt, kevesebb hasonló méltatlan helyzetbe csúszik.
aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24.jol irod.Gazlangoz,hogy nem jol latsz dolgokat.Meg akar gyozni hogy a kevesebb ido,alacsonyabb minosegben azert van mert o most igy talalkozik mindenkivel,neki ez az igazi egyenisege,stb.Es legfelhaboritobb tenyleg az kamuzik,hulyere vesz.Vannak azota uj emberek is az eletemben,van kozuluk akivel meg van a klikkeles de bennem van barmikor ezt csinalhatja.Igy probalok kivulallo is lenni a kapcsolatban,hogy ralassak a dolgokra es eelejet vegyem.Nem olyan modon belemerulni a baratsagba.Lehet ez a szemely jo lesz a kozos tanulmanyokra,elmenni par programra,kozosen elmenni konyv vasarlasra es hogy ez meg maradjon,igy maradjon jobb kicsit rezervan lenni vele.
aug. 31. 14:13
 26/32 anonim ***** válasza:
Na igen kérdező, pont ez a gond, hogy manapság már én se tudok megbízni az emberekben teljesen úgy, mint régebben. Alap lett a leépítés, a slow fade és ghosting, ez bármikor megtörténet az új ismerettségekben. Sőt mivel ilyen alja trendek vannak, még a régi kapcsolatok, barátságok is simán megszakadnak. Akár pont akkor, amikor neked lenne arra szükséged, akinek csomót segítettél egykor. Nálam olyan pofátlan gázlángozási kisérletek voltak hogy de minden ugyanolyan mint volt, én látom rosszúl stb. Ez valahol még aljább. Nyilván nem hagytam hogy hülyének nézzen, szóval vége lett. Ráadásul manapság az ilyen emberek ahelyett hogy beismernék a hibájukat, bocsánatot kérnének vagy legalább meghúznák magukat, még erőből támadnak és személyeskednek, nekik áll feljebb. Valami nagyon kifordult a mai világban úgy érzem...
aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az emberek mar nem tudnak viselkedni.
aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én is azt veszem észre, hogy nem érdemes barátkozni. Pedig szeretnék, de általában 2-3 levél után eltűnik mindenki. Nem is értem, azt hittem, ez aránylag ritka, de már szinte mindenki ezt csinálja.

Nagyon szomorú, meg se mondják, mi a gond, így változtatni sem lehet. Nyilván én sem vagyok tökéletes, de igyekszem. Viszont az ilyen eltűnésekkel nem tudok mit kezdeni...

aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Engem akkor építettek le, amikor őszintén elmondtam a véleményem a másikról. Nem bírta elviselni, szó nélkül letiltott és törölt az ismerősei közül. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én is hibás voltam, de engem is megvádolt olyannal, amit nem tettem. Én bocsànatot kértem, ő nem. Békülni is szerettem volna, de semmilyen formàban nem volt hajlandó.
aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Van aki még a kisöpréshez is sunyi és gyáva. És elkezdi olyan szinten leépíteni a kapcsolatot, hogy végül a másiknak legyen belőle elege. Hazugságok, folyamatos hülyítés, megbeszélt dolgok felrúgása, kihasználás, ignorálás, a lista hosszú. Ha maradsz akkor folyamatos önemésztés, érzelmi bántalmak és önbecsülés aláásása a jutalmad, ahogy egyre durvábban csinálja. Ezt csak azért írom le, hogy jelezzem, szerintem van azért a kisöprésnél is sokkal gázabb dolog. És lazán meg is teszik ezt emberek manapság.
aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!