Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan baràtotok aki...

Van olyan baràtotok aki kisöpört titeket az életéből? Vagyis inkàbb leosztott egy alacsonyabb pozicióra? Hogyan àllnàtok hozzà egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés
Drasztikusan leredukàlva a talàlkozàsokat és ezt szóvà is tette mikor beszéltetek róla.
aug. 27. 11:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%

Igen, sajnos nemrég volt ez a "lesöprés " Olyan tette, aki szinte a testvérem volt, annyira szerettem, több éves mély barátság volt.

Tanultam belőle , már felnőtt fejjel.

aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Igen,ez valójàban lesöprés.

Nàlatok mi történt?

aug. 27. 11:11
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Pár éve párja lett, aki sajnos nem jó hatással van rá.Kisajátítja magának és a barátom hagyta magát.

Négy év alatt kb nyolcszor ért rá találkozni, fél - fél órára. Idén tavasszal pedig azt írta " ne haragudj, de megváltoztak a preferenciáim "..

Ez nekem nagy pofon volt, nem reklamáltam, de többet nem találkozom vele,már akkor sem,ha ő akarna. Néha írunk ennyi maradt az egészből.

aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik volt baratnömet mindig en hivtam telefonon, meg talalkoztunk, de mindig az en kezdemenyezesemre. Ilyenkor mindig örült, jokat beszelgettünk, de ö soha nem hivott. Par ev (kb.10) mulva ezt meguntam, es föltettem a kerdest: miert? Nem volt semmi ok, ö valoszinü ilyen. Erre soha többe nem hivtam, es mar eltelt 3 ev azota, ö sem keresett. En kitöröltem az eletemböl. Ezenkivül volt egy gyerekkori baratnöm, aki hasonloan viselkedett, igy azt is kitöröltem. En az ilyen viselkedest soha nem ertettem, mert magambol indultam ki, hogy en szeretem apolni a kapcsolatokat. De volt mar olyan, hogy en söpörtem ki valakit, jo okom volt ra, ez pedig az unokatestverem. 10 eve nincs kapcsolatom vele, bar karacsonyra ir ket szot e-mailben. Megköszönöm, es en is kellemes ünnepeket kivanok neki. Ennyi.
aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben volt egy 4 fős kis szűk bandánk, amit az egyik srác teljesen lenullázott érettségi után. Sosem beszéltünk vele erről, de teljesen nyilvánvaló volt, hogy ezt ő már előre eldöntötte: neki ez érettségiig tartott és ennyi volt. Az érettségi banketten még együtt ittunk, ahogy megkezdődött a nyár, már a telefont sem vette fel többet.
aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit OFF: Szerintem valahol el kell fogadni, hogy ilyen az élet és a barátság. Nem feltétlenül tart örökké akkor sem, ha egy időben elválaszthatatlanok vagyunk és/vagy valamilyen közösség összeköt.


Gyerekkori barátommal meg is beszéltük már felnőttként, hogy tulajdonképpen a "kényszer" és gyerekkori élethelyzet kötött össze minket. Ami nem jelenti azt, hogy akkor ne lettünk volna barátok, egész nap együtt lógtunk. De alapvetően mindketten kiközösített, kinézett gyerekek voltunk, szegény családban. Akkoriban nem volt se internet, se semmi, így egymásra voltunk utalva.


Később változtak a lehetőségeink, változtunk mi magunk is és elfogadtuk, hogy a régi barátság már nem ugyanolyan, nem ugyanarra vágyunk, másfelé vitt minket az élet.

aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#6, abszolút egyetértek. A főnököm mondása, hogy aki menni akar, annak segíteni kell csomagolni.


Csak hát azért pofára esik az ember, ha másra számított.

aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

5: Ez annyira szomorú, de sajnos sokszor igaz.


Nekem az "tetszik" nagyon, amikor barátkozni szeretnék, és 2-3 levél után semmi válasz nem jön. Pedig úgy tűnt, minden oké.


Nem értem ezeket az embereket, ha te nem keresed, a másik fél nem fog. Talán ezek ilyen előre leosztott szerepek "az univerzumtól", van aki folyton fenntartja a kapcsolatot, és van, aki csak van, és elvárja a másiktól, hogy majd jelentkezzen.


Szomorú mindenesetre...

aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"ezek ilyen előre leosztott szerepek "az univerzumtól""


Dehogy, semmi univerzális nincs ebben. Az van, hogy te éhes vagy, ő meg jóllakott. Neki van annyi emberi kapcsolata, amennyit igényel, neked meg nincs, emiatt ő megvan nélküled is, te meg nem.


Életemben először akkor találkoztam ezzel, amikor a házvásárláskor próbáltunk beilleszkedni a környéken, és már kialakult kapcsolatrendszerben kellett helyet keresni magunknak. Ugyanez volt: marha jól megvoltunk, de nem keresett egyik sem, mert nekik működött az életük a mi barátságunk nélkül is, mi viszont egyedül voltunk.

aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9-es ez az ehes,jol lakott pelda nagyon jo.Es van amikor valaki addig keresi a tarsasagunkat ameddig ehezik es amikor van mas taplaleka is mar megun
aug. 28. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!