Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más érzékenyebb ember is úgy...

Más érzékenyebb ember is úgy látja, hogy embertársai egy alacsonyabb szinten léteznek (a testi szükségletek kielégítése szintjén)?

Figyelt kérdés
júl. 11. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert te milyen szinten létezel?
júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez nem érzékenység, hanem beképzeltség, arrogancia.
júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen, mivel a legtöbb ember alacsonyabb nálam és őket zavarja. (Bár nem mint ha tehetnék róla).
júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen tökéletesen így van! Én spirituális, vegetáriánus, természetkedvelő és minimalista vagyok!😇 Az emberek "többsége" pedig nem ilyen, úgyhogy bizony alacsonyabb lelki szinten vannak! 34/N
júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4


Miben nyilvánul meg a spiritualitásod?

júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
#5: abban, hogy emojikat használ.
júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4


Igen, az állat és természet szeretet engem is jellemez. Megérint ha állatokat látok szenvedni, vagy a természetet pusztulni. Más meg úfy van vele, hogy hááát ez van…

júl. 11. 10:09
 8/13 A kérdező kommentje:

“ Mert te milyen szinten létezel?”


Inkább érzelmi szinten, tehát nem anyagias, státuszorientált, szaporodás vagy szexorientált szinten, ami jellemzi embertársaim többségét. Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem érdekelnek ezek a dolgok, de fontosságban eltörpülnek az érzelmi dolgok mellett.

júl. 11. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Akkor lennél magasabb szinten, ha nem néznél le másokat, csak elfogadnád, hogy ilyenek és tovább lépnél...de akkor meg meg sem fordulna a fejedben, hogy te több vagy mint mások. Ez csak simán egoizmus, amit érzel. Te mennyivel jobb meg több vagy, mint mások... Igen, lehet, hogy jobban cselekszel és céltudatosabb vagy, de teljes egészében nem vagy jobb...
júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos formában igen, viszont szerintem mások szerint én létezem alacsonyabb szinten, amit elfogadok.
júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!