Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérnétek pénzt ha vigyázni...

Kérnétek pénzt ha vigyázni kellene a barátnőd gyerekére?

Figyelt kérdés

Nem is igazán barátság,ha én nem keresem, ő nem keres.

Rengeteg márkás baba ruhát adtam neki mikor terhes volt,mondta is hogy semmit sem kellett vennie a kicsinek, mellé elektromos baba hinta,baba fészek,stb.

Adtam ruhákat neki,az anyukájának.

Viszont,pár hete kerestem valamit a neten,és rám írt, hogy van neki eladó,nem sok összeg, viszont nekem ez valahol rosszul esett..

Ők sokkal jobban állnak anyagilag,most kell neki vissza mennie dolgozni,és napi 2 órát kellene vigyázni a kicsire.

Hozzá teszem, ő többször beadta nekem a kicsit is, viszont mikor nekem kellett egy kis segítség,nem is válaszolt.

Mintha amolyan érdek barátság lett volna.

Fia sokszor jött játszani a kisfiammal, viszont fordítva talán 2x hívták el.



aug. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
13%
Tudsz neki számlát adni a szolgáltatásaidért? Azt tudod hogy adóbevallásnál ezt is be kell vallanod? Tudod hogy kell?
aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Pityu,Pityu te vagy az? 🤣🤣🤣 Esküszöm így hívják 😁 Kis lökött,de imádom ♥️
aug. 13. 17:41
 43/49 A kérdező kommentje:
Van hogy megáll a tükör előtt,oszt mondja, hogy "tudod milyen szerencsés vagy, amiért ilyen szép öcsèd van? " Eszem megáll tőle,de imádom 😁
aug. 13. 17:42
 44/49 anonim ***** válasza:
20%

Nem Pityu vagyok, de el tudom képzelni milyen :D

Na és te is ilyen csodálatosan szerény teremtés vagy, mint mi? :D

aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
15%
Hiába pontozol le, ha majd az adóbevallásnál ez gondot okiz neked...
aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Nem,én tudom hogy jó vagyok így ahogy,és nem mondom senkinek 😁

3 gyerekes anyaként,végig sportoltam az életem , ások(hatalmas vetemènynyes kertünk van),glettelek,festek,és hasonlók,jól van na,van bennem egy kicsi talán 😁 semmi mű rajtam ,amire büszke vagyok.

No,de eltèrtünk kicsit 😃😁

aug. 13. 21:59
 47/49 anonim ***** válasza:

Természetesen kérnék tőle, méghozzá annyit, ami egy bébiszitter ára, főleg, ha rendszeres alkalomról lenne szó.


Amúgy meg az a te döntésed, hogy ingyen adsz bármit - nekem jó állapotú ruhát eszem ágában nem lenne ingyért odaadni másnak. Vegye meg, alacsonyabb áron.

aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Nem vigyaznek a baratnom gyerekeire.Azt legjobb ha csaladtag teszi vagy fogad valakit.Ha viszont napi ket orat kellene rendszeresen azt fizesse ki.Foleg igy hogy o mindent mericskel.Fugg attol is kivel milyen kapcsolatban allsz ha nagyon jo a kapcsolat( ami ma szinte nincs) egy idoszakban belehet vallalni meghatarozott ideig.En szemely szerint egyik baratnom gyerekere se vigyaznek fel napot egy alkalommal sem.Egyszer egy idoszakban segitettem egyikuknel a haztartasban fozni,takaritani...azt kifizettek heti tobb alkalom volt,akkor munkam se volt.Mikor a nagyobb gyereket ram akartak sozni hogy pluszba a fozes,takaritas mellett vigyazzak ra azt nem vallaltam.O egesz nap fekudt,en idozott a kicsi mellett.Masok kevesebb segitseg mellett is mindent megcsinaltak.Meg amikor beszeltuk a segitseget elore kijelentettem gyerek vigyazas nem lesz benne.
aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Alapból nem vigyáznék rá. Pénz se jó kérni mert úgyis bele kötne, megjegyezné. Vagy azt mondaná nem fizet.

Ha ő így állt hozzád akkor te is tégy úgy.

Amúgyis egy alkalomról lenne szó talán.

De napi szinten ha 2órát az se buli. Te időd veszi el ha 2 órát is.

aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!