Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérnétek pénzt ha vigyázni...

Kérnétek pénzt ha vigyázni kellene a barátnőd gyerekére?

Figyelt kérdés

Nem is igazán barátság,ha én nem keresem, ő nem keres.

Rengeteg márkás baba ruhát adtam neki mikor terhes volt,mondta is hogy semmit sem kellett vennie a kicsinek, mellé elektromos baba hinta,baba fészek,stb.

Adtam ruhákat neki,az anyukájának.

Viszont,pár hete kerestem valamit a neten,és rám írt, hogy van neki eladó,nem sok összeg, viszont nekem ez valahol rosszul esett..

Ők sokkal jobban állnak anyagilag,most kell neki vissza mennie dolgozni,és napi 2 órát kellene vigyázni a kicsire.

Hozzá teszem, ő többször beadta nekem a kicsit is, viszont mikor nekem kellett egy kis segítség,nem is válaszolt.

Mintha amolyan érdek barátság lett volna.

Fia sokszor jött játszani a kisfiammal, viszont fordítva talán 2x hívták el.



aug. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
76%
Igen, óránként egy tízezresért erőt vennék magamon és elviselném a kölkét.
aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%
Eszembe se jutna vigyázni a gyerekére.
aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
15%
Nem kérnék.
aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem ezt a részt "Viszont,pár hete kerestem valamit a neten,és rám írt, hogy van neki eladó,nem sok összeg, viszont nekem ez valahol rosszul esett.."
aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
93%
Jaj várj azt hiszem megértettem, amikor tőled kapott valamit, ingyen adtad amikor neked ellett valami azért pénzt kért.
aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%

4


A kérdező ingyen adott neki mindent, Ő meg el akar neki adni valamit

aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
84%
Kérnék érte pénzt. Annyit, amennyit egy átlag Babysitter is kapni szokott. Vagy egy kicsivel kevesebbet.
aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%
Na várj, ez nem alkalmi vigyázás lenne, hanem ő úgy tudna dolgozni menni, ha te napi szinten vigyáznál két órát a gyerekére? Ezt én pénzért sem vállalnám, nem igazítanám máshoz a napjaimat. Alkalmi jelleggel egy tényleg barátnak persze, segítenék ennyit, azért eszembe sem jutna pénzt kérni. De minden nap nem vigyáznék más gyerekére, erre ott vannak azok, akiknek ez a munkájuk, vagy ha van ráérő családtag, akinek ez így oké, akkor az, de baráttól túlzás lenne egy ilyen kérés.
aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen,mindent ingyen adtam, overál, kabátok,tehát minden ami kell egy újszülött gyereknek egészen 2 éves koráig.

Beszéltük férjemmel, hogy igen,ez reális,mivel az én időmet is veszi el,illetve én is tavaly szültem,egy hónap különbséggel.

Ha gondol egyet pár hónap múlva,és teljesen megszakítja velem a kapcsolatot,akkor legalább nem érzem annyira kihasználva magam..

Természetesen kevesebbet kérek tőle.

aug. 11. 13:08
 10/49 anonim ***** válasza:
81%

Mindig visszás az anyagi helyezetet ebbe belekavarni.

Te elszórod a pénzt, ő a használt cuccból is pénzt csinál.

Ha nem azonosak a gesztusok, akkor nem vállalnám se pénzért, se ingyen

aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!