Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérnétek pénzt ha vigyázni...

Kérnétek pénzt ha vigyázni kellene a barátnőd gyerekére?

Figyelt kérdés

Nem is igazán barátság,ha én nem keresem, ő nem keres.

Rengeteg márkás baba ruhát adtam neki mikor terhes volt,mondta is hogy semmit sem kellett vennie a kicsinek, mellé elektromos baba hinta,baba fészek,stb.

Adtam ruhákat neki,az anyukájának.

Viszont,pár hete kerestem valamit a neten,és rám írt, hogy van neki eladó,nem sok összeg, viszont nekem ez valahol rosszul esett..

Ők sokkal jobban állnak anyagilag,most kell neki vissza mennie dolgozni,és napi 2 órát kellene vigyázni a kicsire.

Hozzá teszem, ő többször beadta nekem a kicsit is, viszont mikor nekem kellett egy kis segítség,nem is válaszolt.

Mintha amolyan érdek barátság lett volna.

Fia sokszor jött játszani a kisfiammal, viszont fordítva talán 2x hívták el.



aug. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
94%
Innen le merem fogadni, hogy ő ingyen gondolta a bebiszittelest. Ne vállald el.
aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Kis városban élünk,annyi időre kellene vigyázni a kicsire,amíg ők váltsák egymást 13-15 h között.

van bölcsőde,viszont ott reggeltől kellene lennie egészen 3-ig.

Nincsenek baby sziterrek.

aug. 11. 13:12
 13/49 anonim ***** válasza:
78%
Nem vigyáznék más gyerekére, mert ha bepisil az én hibám lenne és le lenné szidva ha meg megbukik a nyelvvizsgán akkor bőg és akkor tök mindegy mit reagálok, csk lekutyáznak...
aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Az ő anyukája nem ebben a városban él,elvált a csaj.

Nekünk is jól jön az a kicsi plusz pénz.

Mind ketten dolgozunk,nekem van még egy évem szülési szabadságom(Szerbia) itt a harmadik gyerekre 2 év jár.

Házunk majdnem kész van,egy szobát kell még befejezni.

aug. 11. 13:15
 15/49 anonim ***** válasza:
90%
14, jó akkor kérj pénzt. Most mit győzködöd magad 2 oldalon át? xD
aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

De nem győzködöm,csak érdekelt hogy helyes döntést hozok e 😃😄

Aranyosak vagytok,de tényleg, legalább eddig még senki sem kötött belém,ez itt nem szokás 😁

aug. 11. 13:18
 17/49 anonim ***** válasza:

"...élünk,annyi időre kellene vigyázni a kicsire,amíg ők váltsák egymást 13-15 h között."

"..él,elvált a csaj."


Kivel váltják egymást?


"Nekünk is jól jön az a kicsi plusz pénz."


Jól jönne, de nem lesz, mert nem akar érte pénzt adni. Ingyen gondolta. Ha kozlod hogy x összeg, akkor két dolgot fog tortenni: te leszel a xemetlada plusz vége az eddig se volt baratsagnak

aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
72%

17, rá se ránts, néha én is kapok ilyen priviket.


Vagy olyant ahol valami mogyoróvajas kenyér vagyok meg szőlőlekvárt kell csinálnom. :D

aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Azóta lett neki új párja 😃 (munkahelyi szerelem) csalta a férjét,a saját házukban, mikor a férje dolgozott.

Na ne 🤣

Én azt vettem észre, hogy valakinek szr napja van,akkor elkezd kötődni,szinte felhúzza a másik idegèt...

És azért is lepődtem meg, hogy tök normális válaszokat kaptam 😃

aug. 11. 13:25
 20/49 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell belemenni ilyen helyzetekbe. Ha visszamegy dolgozni, akkor nyilván tudná fedezni egy "hivatásos" bébiszitter költségét. Válj le róla.
aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!