Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a tuti megoldás egy normáli...

Mi a tuti megoldás egy normális ember öngyilkossággal fenyegetőző lusta gyerekére?

Figyelt kérdés

Mert hát végülis ez egy paradox ha úgy nézzük. Egy normális anya(vagy apa) 10/10-es pontban szereti a fiát, ezért nem szeretné halottnak látni, viszont 10/10-es pontban nem tud élni a saját fia miatt, mert csak viszi a heréskedésével a pénzt és egy normális ember rühelli a dolgozni nem akaró munkanélkülieket és taszítóak.

Tisztaság kedvéért a fiú/lány vagy tényleg öngyilkos lenne amint kirakják, vagy pedig hajléktalan lenne és abba halna bele, mert hát egy ilyen ember nem életrevalóságra lett nevelve, hanem nagyvalószínűleg elcseszték és egy vegetáló életképtelen tárggyá nevelték. És fogjuk rá, hogy az életösztönök nem aktiválódnának, annyira lelkileg a mélyben van a gyerek, de nem hajlandó segítséget kérni, ergo kicsit látens öngyilkos.



2023. jún. 11. 17:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
21%
Mi közöd van hozzá?
2023. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
30%
Hagyni a faszba
2023. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
1: Ez milyen kérdés? Nyilván kiváncsi vagyok egy probléma megoldására különböző perspektívákból.
2023. jún. 11. 17:20
 4/41 A kérdező kommentje:
2: Ez alatt az érted, hogy a szülők tartsák el tovább a munkakerülő felnőtt gyereküket vagy így is rakják ki a fenébe?
2023. jún. 11. 17:25
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Azt értem alatta, hogy adjanak neki ultimátumot. X hónapja van megoldani az életét egyedül, utána mindenképp repül. Ha pedig tovább fenyegetőzik öngyilkossággal, be kell dugni a pszichiátriára. De otthon nem maradhat.
2023. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
5-ös tehát akkor csak én gondolom, hogy paradoxon? Tényleg ennyire egyszerű lenne hagyni meghalni az embernek a saját gyerekét, jéghideg vérrel hozzáállni? A pszichiátriára úgy tudom, hogy nem lehet saját beleegyezése nélkül bedugni, de lehet tévedek.
2023. jún. 11. 17:35
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

nincs főzés, mosás rá, nem kap kaját, nem adni neki pénzt.


Keresni egy pszichológust aki elbeszélget vele.. az elmondottak alapján lehet bevitetni pszichiátriára.


Nálam szerintem volna egy pont, ahogy azt mondanám neki, hogy menjen. Felőlem aztán Dunába is vetheti magát. Ilyen ingyenélőkre nincs szüksége se a társadalomnak se a világnak, nekem meg főleg nincs.

2023. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

7. Értem.. Nekem kicsit durva, hogy valaki hagyná hullani a saját gyerekét. Tehát akkor igaza van valamilyen szinten a gyereknek, hogyha ingyenélő akar lenni akkor a társadalom kirekeszti. Nem rég kaptam meg a második "végrendelét" (azért második, mert az elsőt 1 évvel ezelőtt írta de a szülők egyből széttépték így csak a második van meg)

Azt írja itt:

"Tisztelt Érdeklődő!

Ha ezt a levelet olvasod, öngyilkos lettem. Utálom ezt a létsíkot, utálom hogy az életbenmaradáshoz dolgozni kell, hogy a kisujjadat legalább meg kell mozdítanod. Nem fogadom el az élet feltételeit, nem mondta születésem előtt senki sem nekem, hogy ennyire fárasztó a világ. Nem leszek rabszolga 1 percre sem. Utálom a világ alapjait, ez nem élet, ez szenvedés. Nem akarok azért semmit sem tenni, hogy életben maradjak, minden varázsolódjon elém magától azt akarom! Járjon minden alanyi jogon! Legyen elfogadott a semmittevés! A paraziták, élősködők, semmittevők, ingyenélőket fogadják el és támogassák ebben őket!

De sajnos ez sosem fog megtörténni, nekem ez nem tetszik. kiléptem. Remélem egy élhető helyen éledek újjá, ami nem a Föld.

XY"

Azért gépeltem be csak, hogy lássátok, hogy elég durva a helyzetük.

2023. jún. 11. 17:48
 9/41 anonim ***** válasza:
71%

Kisgyerekeknél a hisztit úgy oldják meg, ha hagyják hisztizni.


Ez is egy hiszti a felnőtt gyerektől. Megoldás = hagyják hisztizni.

2023. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk ez elég gáz szituáció. 18 even keresztül abszolút elbsszák a gyereknevelést; nem javítják ki gyerek viselkedésbeli problémáit, nem adnak neki tartást, munkamorált, ambíciót, képességet az önfenntartásra, nem szélesítik ki a látókörét, nem tanítják meg arra, hogy mi mindent lehet elérni fegyelemmel, aztán 18-20 éves lesz a gyerek, és meg vannak döbbenve a szülők, hogy "huu Pistikéből nem lett semmi".

Persze lehet azzal jönni hogy nem tudom hogy hogy lett nevelve a gyerek, pedig de, pontosan lehet tudni. A fiatal felnőttek a legnagyobb tükrei annak, hogy milyen környezetből jöttek. Ez igenis 100%ig a szülők sara, ez van. Egy gyerek nem fog magától rájönni hogy hogy kell élni, hanem a szülőknek kell tanítania, korrigálnia a viselkedését még fiatalon, amikor a személyiség képlékeny.

Aztán amikor ez lesz belőle, akkor már magának kéne megoldania a problémáit, na de milyen alapokat kapott? Nagyjából semmilyet. Aztán jah, hagyni is kell a fszba a többség szerint. Ami extra gáz, mert mint ahogy itt is látszik, a gyereknek se jó ez az élet, egyre inkább depressziós és szuicid lesz, aztán innen ássa ki magát egyedül, 0 életrevalósággal.


Megrögzött gyerektelenként többek között ezért megy az idegeimre ez a feleslegesen gyerekcsináló kultusz. A többség fel sem fogja agyilag hogy a gyerek nem csak annyi, hogy belebszod a világba, és eteted, hogy ne dögöljön meg, hanem intelligensnek kell lenned ahhoz hogy felneveld, különben tönkreteszed az életét.

2023. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!