Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérnétek pénzt ha vigyázni...

Kérnétek pénzt ha vigyázni kellene a barátnőd gyerekére?

Figyelt kérdés

Nem is igazán barátság,ha én nem keresem, ő nem keres.

Rengeteg márkás baba ruhát adtam neki mikor terhes volt,mondta is hogy semmit sem kellett vennie a kicsinek, mellé elektromos baba hinta,baba fészek,stb.

Adtam ruhákat neki,az anyukájának.

Viszont,pár hete kerestem valamit a neten,és rám írt, hogy van neki eladó,nem sok összeg, viszont nekem ez valahol rosszul esett..

Ők sokkal jobban állnak anyagilag,most kell neki vissza mennie dolgozni,és napi 2 órát kellene vigyázni a kicsire.

Hozzá teszem, ő többször beadta nekem a kicsit is, viszont mikor nekem kellett egy kis segítség,nem is válaszolt.

Mintha amolyan érdek barátság lett volna.

Fia sokszor jött játszani a kisfiammal, viszont fordítva talán 2x hívták el.



aug. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Nincs nálunk baby szitter,itt mindenki ismer mindenkit.
aug. 11. 13:30
 22/49 anonim ***** válasza:
91%

"Nincs nálunk baby szitter,itt mindenki ismer mindenkit"


Es?

aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Ha nem vállalom,akkor nem tudnák megoldani.

Amúgy hozzá teszem,pár éve főnököm volt,és nagyon rosszul bánt velem...

De sikerült átbeszélni,de én ezután sem nyitottam felé

aug. 11. 13:36
 24/49 anonim ***** válasza:
93%

"Ha nem vállalom,akkor nem tudnák megoldani."


ÉS????????

aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
24%
Egyik nap láttam, hogy valaki gyerek bugyikat árul használtan. Na az kiverte nálam a biztosítékot.
aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
80%

Tehát van egy nő, aki anno a főnököd volt. Sosem voltatok barátok, ő kihasznalt minden lehetőséget veled szemben. Te sosem kaptál semmi jót tőle.

Ugye látod, hogy mi a problema? Ugye látod, hogy neked ebből egy filléres nem lesz? Ugye latod, hogy ő ingyen képzelte el ezt az wgeszet?

aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, bocs, hogy ezt írom, de ez a csaj balekot akar belőled csinálni. Pontosabban már idáig is azt csinált.

Egy percig nem gondolkodnék, biztos nem vállalnám a gyerekét sem ingyen, sem pénzért. Sőt, ignorálnám teljesen.

De te tudod....

aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
30%

Nem kérnék! Oldja meg, ahogyan tudja! -Nekem többek között azért nincs gyerekem, mert mentálisan alkalmatlan vagyok arra, hogy felelősséggel neveljek fel csak egyetlen gyermeket is. Van, aki belátja, hogy nem alkalmas erre és van, aki annak ellenére potyogtatja magából a gyerekeket, hogy többet árt ezzel a társadalomnak, mint használ, - mivel a gyerekneveléshez való hozzáállása garancia arra, hogy emberekkel, emberek közötti, önálló életre képtelen lesz az utódja.

Nem azért vállaltam a gyermektelenséget, hogy mások kölykei juttathassanak a diliházba!

aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
91%

Már ott túlzásba estél, hogy mindent ingyen adtál oda neki. A főnökös sztorit hallva meg eszembe sem jutna többet szóba állni vele.

Hagyod, hogy teljesen kihasználjon, sosem bánt jól veled, te meg jótékonykodni akarsz vele?

Én a helyedben hagynám, oldja meg ahogy akarja.

aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
65%
Kérj tőle pénzt, de azzal számolj, hogy már ezzel vége lesz a barátságotoknak, mert ő azt ingyen gondolta.
aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!