Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj, ha sűrűn bocsánatot...

Az baj, ha sűrűn bocsánatot kérek a barátomtól?

Figyelt kérdés

Ez normális, vagy már megalázkodás?


F. 20


aug. 11. 02:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 ugyan nem a kettes vagyok, de tényleg ez a lényeg

Én például van hogy sokat ügyetlenkedek, kiöntök valamit, véletlenül meglökök valakit, ilyenek miatt sokszor kérek bocsánatot, ez oké

De van egy ismerősöm, aki kb a létezéséért is folyamatosan sajnálkozik, ha te ez utóbbi kategóriába tartozol, az viszont nem túl jó, önbizalomhiányra is utalhat többek között, és igen, zavarónak találhatják egyesek

aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés egyébként nőknél gyakoribb.

Egyszer olyat hallottam, hogy egy cég külföldi ügyvezető igazgatója, aki tehát más kultúrából jött, egy idő után egyre rosszabbul viselte egyik női alkalmazottjától, hogy mindenért bocsánatot kér, és egyszer mérgesen rámordult, hogy ne kérjen mindenért bocsánatot. Az illető később bevallotta, hogy erre is majdnem reflexszerűen rámondta, hogy "Bocsánat!"

aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!