Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezt csak én gondolom...

Most ezt csak én gondolom rossznak?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom eddig nem volt túl népszerű ( eddig egy barátja sem volt, kiközösítették) és egy idő után ez már természetessé vált. De egy éve kb már jóban vagyunk vele mert én közeledtem felé. Én elég népszerű vagyok és sok barátom van. Így neki is lett egy alap státusza amit igazából nekem köszönhet. Most hogy nyár van egyáltalán le se szar engem és a társaságot. Többen is rá írtunk már hogy találkozzon a baráti társaság de ő meg se nézte az üzeneteinket. Mostmár vannak új barátai és minket lecserélt. Ti mit gondoltok az ilyen esetekről? Most tényleg csak kihasznált minket és csak addig kellettünk neki még hasznot húzott belőlünk?

júl. 27. 01:22
A kérdező szavazást indított:
Csak kihasznált
Nincs úgy ideje de majd suliba minden jó lesz
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem parkapcsolat. Ne varj mar olyat,h mondig meg rendszeresen talalkoztok.
júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 nem úgy értem hogy 0-24 legyünk együtt de ha a társaság összeül és megkérdezzük hogy ő is jön e akkor kéne válaszolni legalább annyit hogy bocs de nem. Vagy csak nekem alap ez az egész
júl. 27. 01:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a többieket nem bírja akik a te haverjaid, az új haverjait meg igen. Csak nem akar megbántani meg problémázni.
júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Így neki is lett egy alap státusza amit igazából nekem köszönhet." Hát ha ilyen a hozzáállásod, akkor én sem szívesen találkoznék veled többet. Az új barátai vélhetően igazi barátok.
júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenek, így van rendjén. Meg ha talált nálatok számára jobbakat, akkor még jó hogy átmegy hozzájuk.
júl. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért akarod ennyire, hogy nálatok legyen?
júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, közben megérett, felnőtt, elunta a társaságotokat.

Ha ilyen a felfogásod, nem is csodálom.

júl. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

52 éves barátság. Kezdetben iskola után is napi szinten találkoztunk. Amikor gimisek lettünk, heti, havi. Mikor egyetemisták, akkor szintén. Majd a párjainkkal együtt 2-3 havonta egy-egy vacsora, kirándulás, közös síelés, nyaralás. Majd a gyerekeinkkel együtt. Jöttek a klf. gondok. Félévente, aztán évente. Voltak kihagyások ( betegségek, nagyszülő, szülő ápolása, covid időszak, egyebek. Két és fél éve nem láttam. Nyár végén fogunk találkozni.

Mindig úgy folytattuk, mint egy félbeszakadt mondatot.


Közben az évtizedek alatt mindig ott voltunk egymásnak bajban, örömben, ha segítségre volt szükség; de legalább telefon, egy levelezőlap, később egy e-mail útján.

júl. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Így neki is lett egy alap státusza amit igazából nekem köszönhet"


... és egészen pontosan mennyi ideig kellett volna ezért hálálkodnia neked? Nyilván rájött, hogy milyenek vagytok valójában, és hogy nem érdemes törnie magát azért, hogy a becses társaságotokban lehessen.

júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talált értelmesebb társaságot nálatok. 🤣
júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!