Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezt csak én gondolom...

Most ezt csak én gondolom rossznak?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom eddig nem volt túl népszerű ( eddig egy barátja sem volt, kiközösítették) és egy idő után ez már természetessé vált. De egy éve kb már jóban vagyunk vele mert én közeledtem felé. Én elég népszerű vagyok és sok barátom van. Így neki is lett egy alap státusza amit igazából nekem köszönhet. Most hogy nyár van egyáltalán le se szar engem és a társaságot. Többen is rá írtunk már hogy találkozzon a baráti társaság de ő meg se nézte az üzeneteinket. Mostmár vannak új barátai és minket lecserélt. Ti mit gondoltok az ilyen esetekről? Most tényleg csak kihasznált minket és csak addig kellettünk neki még hasznot húzott belőlünk?

júl. 27. 01:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg talált egy olyan társaságot, ahol nemcsak jól érzi magát, hanem tényleg olyanokkal van együtt, akikkel szívesen tölt időt, akik szintén szívesen vannak vele, és nem ilyen "alapstátusz" és népszerűségi dolgokon rugóznak.
júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!