Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt Gykn egyáltalán nincsenek...

Itt Gykn egyáltalán nincsenek lányok? Eddig bármilyen témában, bármit kérdeztem, csak férfiak írnak. Lányok ki éltek még? XD 19L

Figyelt kérdés
máj. 24. 15:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na gondoltam hogy férfi leszek 😭🤣lassan tényleg át fogom műtetni magam csávónak, felvarratok egy péniszt xD
máj. 24. 15:49
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként vannak, de tényleg sokan nem írják ki.


Ha a válaszom pl. kicsit is olyan ami női szempontból adhat választ már kapom az üzeneteket.

máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak lányok itt, bármilyen fura is.. 🤷‍♂️
máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk pedig, csak már nem hangoztatjuk annyira a korunk és nemünk.

Nem egyszer jártam már én is úgy, hogy mindkét adatot odabiggyesztettem a válaszom alá, erre nemcsak, hogy a kérdéshez nem passzoló, de teljesen ízléstelen privátok jöttek. Sugard*ddy dologtól kezdve volt itt minden.

Pedig nem volt még olyan kérdéssel bárminemű interakcióm, ami ilyesfajta privátokat válthatott volna ki. Mármint normálesetben.

máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vannak. Én is az vagyok, de nem szoktam kiírni.
máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Vannak csak fura hogy egy 19 èves lány kèrdez ilyet. Szerintem a kèrdező fèrfi lehet.
jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Istenem. Most hanguzenetet kuldjek, vagy nemiszerv fotót? Azért kérdeztem, mert nemigazán találkoztam magamon kivul itt lánnyal. De ezek után kezdem érteni miért félnek a tobbi lány. Én szimplán ignorlaom a perverz és keretlen uzeneteket, ennyi.
jún. 11. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!