Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy a külsőd amivel...

Az igaz, hogy a külsőd amivel születsz belekényszerít egy szerepbe?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#8


Egész pontosan mi az , ami miatt hátrányos helyzetben van a külsejét tekintve? Mi a fő probléma?


Úgy gondolja a külseje miatt nem talál munkát?

Vagy barátokat?

Vagy társat? ---> gondolom ez a nagyobb probléma, nem?


Könnyen ossza itt is mindenki az észt, de ezt minden ember máshogy éli meg.

Most az is egy pocsék duma, hogy valaki sajnáltatja magát..nagyon nehéz egy embert kihozni vagy kikerülnie saját magának abból a helyzetből ami a külsejét tekintve adódott neki.


Háát mindenesetre tuti meg lehet bolondulni ha az ember 60-70 évet magányosan él le. Habár van nem egy ilyen ember is.


A szokásos slágert lehetne csak lökni, hogy mit tegyen az ember, de az ritkán sikerül.


Könnyebb lenne látni a jövőnket, hogy 20-30-40 év múlva milyen életünk lesz...biztos páran végeznének magukkal ha tudnák, hogy még 30-40 évig ez lesz...

2023. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
De most akkor ha rinyálsz, akkor jobb? Most kiírtad ezt ide, egyértelmű, hogy te megint valamelyik rinyagép incel vagy. Oké, kiadtad magadból (megint). Akkor? Változott valami? Hirtelen megkívánt valaki? Ja, nem, csak méginkább ellenszenves lettél, csak méginkább megláttuk, hogy mi is a sikertelenséged igazi oka.
2023. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12


"....rinyagép incel vagy."


És ez a fő probléma. Az együttérzés megértés helyett agressziót kapunk. Még úgy is, hogy elsősorban nem is a párkeresési nehézségeket hoztam fel, még csak nem is hegyeztem ki a férfi nemre az egészet. Még így is!

Hát itt nagyon le vannak menve állatba az emberek. Elkeserítő, hogy ilyenek vannak magasabb státuszon és ilyenekre hallgatnak jobban az emberek mint értelmes, érzelmes, intelligens emberekre akiknek annyi a "bűnük", hogy nem olyan jó rájuk nézni.


És ez egyre jobban megutáltatja velem (és gondolom másokkal) az embereket és amblok a világot.

2023. ápr. 7. 15:24
 14/24 A kérdező kommentje:

11


Én azt látom, hogy az egyetlen tanács amit szoktak lökni, hogy ne sajnáltassa magát. De szerintem ők sem gondolják komolyan, hogy ennyitől hirtelen jobbra fordul a helyzetük. Szerintem úgy értik, hogy kussolj, fogadd el a helyzeted és ne idegesíts minket akik jobb lapokat kaptunk.

2023. ápr. 7. 15:26
 15/24 anonim ***** válasza:

#13


ez nem teljesen igaz , nézd meg a politikusokat egyik rémesebben néz ki mint a másik és ők hozzák a döntéseket.

2023. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15


A politikusok többsége már idős.

2023. ápr. 7. 15:28
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerinem igen, főleg, ha valamilyen fogyatékossága is van az embernek.
2023. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, a részletek nélkül is tök egyértelmű volt, hogy ki vagy és mmiért kérdezed ezt. Mert minden kérdésetek teljesen egyforma.


Milyen együttérzést akarsz? Oké, szar neked. Most megoldódott? Te nem kérdezni akartál, már megint. Nem választ vársz, mert amgadban már full eldöntötted, te csak egy állítást tettél, kérdőjellel a végén.


Még mindig nem értem, hogy mi volt a cél. A saját gondolataidat akarod visszahallani más emberektől? Sajnálatot vársz? Figyelmet? Sültgalambot a szádba?


Hidd el, nagyon sokan kiírhatnánk ilyen kérdésnek álcázott panaszkodást. Csak nem lenne a világon semmi értelme.

Az ilyen "szar nekem kééérdőjel" jellegű, csevegésre és buksisimire ácsingózó kiírások unalmasak, értelmetlenek és tényleg nem vezetnek sehova.

De nyugodtan próbálj találni olyanokat, akik megerősítenek abban, hogy igen, szar neked és soha nem fog változni, neked semmi felelősséged benne, mert a siker bármilyen téren 100% szerencse és 0% munka, erőfeszítés vagy akarás.

2023. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14-es: az egyetlen tanács, amit "be szoktak lökni", hogy a) ha előnytelen a külsőd akkor kénytelen vagy az átlagnál is jobban odafigyelni az ápoltságra, öltözködésre, fittségre b) nem a külsőd, hanem az önsajnáló, másokat hibáztató, nőgyűlölő, drámakirálynő stb. viselkedésed az igazán taszító. Amire a válasz mindig az, hogy MINDEN nő csak a pénzt, a nagy farkat és a görög isten arcot/testet nézi, de valójában a körülöttem lévő igen nagyszámú, tök átlagos vagy átlag alatti kinézetű, de NORMÁLIS (átlagos) természetű férfinek van tök átlagos vagy átlag alatti kinézetű nője, felesége, barátnője. Nem, nem szépségkirálynők, de nem is "ocsmány hájpacnik", amire még szoktatok hivatkozni, hogy mert milyen gonoszság, hogy nektek csak ilyen "jutna". És igen, én is csúnyán általánosítok most.
2023. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19


És ilyen átlag hapsit csinos nővel szoktál látni?

2023. ápr. 7. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!