Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haveromat miért zavarja...

Haveromat miért zavarja ennyire, ha ezen a nyáron nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Mindketten más anyagi helyzetben vagyunk. Haverom ha elmegy valahova utazni saját pénzből teszi, a szülei nem adnak neki semmi pénzt. Magának kell a számláit meg meinden egyebet fizetnie. Ő 25 én 26 éves. Az én szüleim viszont mindenben támogatnak, mondták is, hogy élvezzem ki a nzyarat, hogy együtt utazhassunk, majd elég ha szeptemberben találok valami munkát. Miért néz mindenki a másik pénztárcájába? Kb. fel volt háborodva a haverom, hogy hogy van merszem kiélvezni ezt a két hónapot, és miért nem dolgozom helyette?


Ti mit gondoltok erről a szituról? Van köze hozzá, hogy mit kezdek magammal a nyáron?



2021. júl. 5. 21:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
7) szerencsere nem mindenkinek volt olyan nyomorusagos gyerekkora mint neked. Sajnalom, ha ilyen csaladba szulettel.
2021. júl. 5. 21:35
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
És ezért nem kell diákmunkát vállalnia esetleg hetente 1-szer? Hogy egy picit besegítsen vagy legalább magának vegye meg amire szüksége van. Mindegy ha végez, remélem a keresete felét hazaadja egy ideig :D Az szép gesztus lenne :3
2021. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Álljál már le Kérdező, miért lett volna nyomorúságos gyerekkora neki? Azt írta neki van 2 gyereke, biztos szereti őket és nem csak becsúsztak. Le a kalappal előtte hogy nem hagyta ott a nőt és állt odébb. Én téged sajnállak, hogy nem tudod milyen értékelni egy olyan cipőt, amit az első fizudból vettél meg, nem pedig alád tették a Jordan-t :/
2021. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt egy eleg primitív lekezelo stílusban tette. Nem en kezdtem el vele szemelyeskedni, lehet normal hangnemben is beszelni.
2021. júl. 5. 21:43
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Sosem dolgoztam nyáron amíg tanultam. Nem voltunk gazdagok, de szegények sem, ezért nem kellett. Élvezd a nyarat, ne foglalkozz a károgókkal.

47F

2021. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk az durva hogy 26 évesen egy napot nem dolgoztál és szerinted az még nem is gáz.
2021. júl. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Most fejezted be az egyetemet? Nem ezen a 2 hónapon múlik, élvezd ki a nyarat. Aztán utána irány a munka, és nem csak a pénz miatt, hanem a munkatapasztalat gyűjtése miatt, ami később még jól jöhet.
2021. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha még a szüleid is erre biztatnak akkor legyen így, nekem nem fájna a haverod helyében. A végzést követő nyarat még elég sokan ki szokták élvezni ha tehetik, és csak szeptemberben kezdik a munkát. Utána úgy sem lesz megállás. Nem gáz, pihenj rá.
2021. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
16evesen dolgozok ahogy tudok. Nekem hihetetlennek hangzik, hogy valaki 26 évesen nem dolgozik, hogy lesz saját házad, lakásod, autód? Stb.
2021. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40%
Neked sem attól lesz saját lakásod, autód stb. hogy már 16 évesen dolgozol. Versenyképes szakon diplomázni hosszú távon kifizetődő, mert pár év alatt megkeresi azt amit az elmúlt 8-10 évben megkereshetett volna, ha elmegy szarabbnál szarabb helyekre dolgozni. Amúgy meg nem értem miért szeretnek a suli mellett dolgozó diákok úgy csinálni mintha egy hőstettet hajtanának végre. Én is dolgoztam suli mellett mert muszáj volt, ha nem lettem volna rászorulva biztos egy órát sem mentem volna, max nyáron.
2021. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!