Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haveromat miért zavarja...

Haveromat miért zavarja ennyire, ha ezen a nyáron nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Mindketten más anyagi helyzetben vagyunk. Haverom ha elmegy valahova utazni saját pénzből teszi, a szülei nem adnak neki semmi pénzt. Magának kell a számláit meg meinden egyebet fizetnie. Ő 25 én 26 éves. Az én szüleim viszont mindenben támogatnak, mondták is, hogy élvezzem ki a nzyarat, hogy együtt utazhassunk, majd elég ha szeptemberben találok valami munkát. Miért néz mindenki a másik pénztárcájába? Kb. fel volt háborodva a haverom, hogy hogy van merszem kiélvezni ezt a két hónapot, és miért nem dolgozom helyette?


Ti mit gondoltok erről a szituról? Van köze hozzá, hogy mit kezdek magammal a nyáron?



2021. júl. 5. 21:05
1 2 3
 1/22 Micimacko67 ***** válasza:
91%
Most panaszkodsz vagy dicsekszel?
2021. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk enníyi évesen ez tényleg gáz.

Én 20 évesen alig merem elfogadni és nem győzöm megköszönni ha csak egy busz bérletet megvesznek nekem, nem azért mert nem kapok meg semmit hanem mert az én értékrendem ilyen.

2021. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Nincs hozzá köze, viszont 26 évesen fura hogy nem dolgozol és anyuci apuci tart el... lehet hogy megteheted és ők elnézik, de bennem van annyi gerinc és hála, hogy ennek ellenére (nálam is eltartanak) eljárok dolgozni, amikor csak tudok, hogy ne érezzem magam léhűtőnek. De van akinek ez nem jön belülről, az sem baj. Lehet erre akarta felhívni a figyelmed.

22

2021. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más az értékrendje, és a lehetőségei. Van 30 feletti ismerősöm, aki full time tanul. A szüleinek ki kéne őt dobniuk az utcára, mert már elmúlt 18?
2021. júl. 5. 21:21
 5/22 Micimacko67 ***** válasza:
29%

Ó persze 30 felett csak tanul...gyakorlatilag ez az ismerősöd életképtelen...

Te sem vagy sokkal jobb tőle..

2021. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert te mit tudsz utolsó? :D
2021. júl. 5. 21:25
 7/22 Micimacko67 ***** válasza:
27%

Én...az apad lehetnék kicsi pubi...

Felneveltem két gyereket, akik nem ilyen csírák, mint te...

Tudom ez neked semmi...

2021. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne normális Kérdező, hogy 30 felett nem dolgozik? Nagy teher ám 3 emberre dolgozni. Van egy 24 éves ismerősöm, aki orvosira jár, 2 gyereke van és dolgozik is mellette. Nehogy már egy 30 éves ember erre ne legyen képes. Gondolom nem tudod milyen nehéz az orvosi, de annál nehezebb/egyenlő csak a jog van és nem hiszem hogy az ismerősöd pont jogot tanul. Életképtelen az a haverod is.
2021. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%

"Mert te mit tudsz utolsó? :D"

Miért te mit tudsz Kérdező felmutatni? XDDD Rohadtul nem ez a lényeg. Hanem hogy megpróbálja felnyitni a szemed az egyetlen épeszű, őszinte barátod, de te ahelyett hogy jó szívvel vennéd, lebolondozod mert csóró és magának keres.

2021. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mernok. Es spanyol. Ott teljesen normalis hogy ennyire elhuzodik.
2021. júl. 5. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!