Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért botlok ilyen barátokra...

Miért botlok ilyen barátokra mindig?

Figyelt kérdés

Osztálytársak voltunk középsuliban,azóta ismerjük egymást, sajnos mindig az a fiú tetszett neki aki belém volt szerelmes, de nekem nem tetszett az a srác, voltak helyzetek hogy elmondtam h. Tetszik egy márka akkor már ő minden erejével azon fáradozott, hogy neki meglegyen. Mivel én nekem nem lehetetett meg az a tárgy ruha.. stb.mert egyedül nevelt anyukám. Így mikor neki meglett áradozott, róla..

Amikor már családom lett, és panelba költöztünk, minden baja volt, mert nekünk könnyű, nekünk jó.. ha valami baja volt állandóan meghallgattam, tanácsot adtam neki, meg nyugtattam.. stb.. de amikor nekem lett volna bajom és elmondtam neki, akkor 1-2 szóval elintézett. Pl-:” az nem jó! Hát ez szar ügy! “.. és nem adott tanácsot csak állandóan az ő dolgait hozza fel.. kb 4 évig ment ez, aztán amikor ő panelba költözött az új pasijával és kisfiával.. úgy jött fel hozzánk, h. — képzeld én is panelban lakunk, de még a kisfiú is úgy jött hozzám, hogy képzeld megyünk haza már a panel lakásunkba.. én természetesen örültem hogy meg van a boldogságuk.. de amikor én magamnak, kiszedtem a szemöldököm kifestettem, rám kattant, és olyan furán nézett..— mi van voltál már kozmetikusnál?! Mondtam,hogy nem magam csináltam. Kérdeztem is rá, h. — na milyen lett jól sikerült? :) boldogan.. erre ő— “lehajtott fejjel, — AHA!..

és témát váltott egyből..

Most ugye egyszerre terveztük a kistesót, de azt is úgy hogy megtudta hogy mi szeretnénk és hát akkor nekik is kell.. 2 hónapra rá össze jött neki, és nekünk is de 8 nap után el ment nekünk. :( irtam is neki.. erre azt mondta hogy ha magzatvédőt szedtem volna megmaradt volna, és hogy el csesztem rendesen.. nem vigasztalt sem semmi, apukám amikor meghalt annyit nem mondott hogy részvétem nyugodj meg. Ez is fájt.. :(

Tudta mennyire fáj hogy elvetéltem, és lelkileg összevagyok zuhanva. Mert írtam de nem válaszolt semmire. Plusz elküldte pofátlanul az ultrahang képeit.. 3 napig bőgtem. Azt hittem belehalok a fájdalomba, hogy hogy lehet valaki ilyen szívtelen érzéketlen ember.Azóta nem írkálunk de sajnos összefutunk, olyankor felveszem a póker arcot és váltunk pár szót.. De akkor is a bajait fújja hogy az anyja apja, válnak és marják egymást.. már én csak húzogatom a vállam, és én is pár szóval válaszolok..

32 éves anyuka vagyok azt hittem hogy végre lesz valaki akivel a családom mellett is lesz barátnőm, akinek ki önthetem én is a hétköznapi apró bajaimat.. de sajnos nem. És volt előtte is egy hasonló barátnőm de nála is csak az irigység, ő is egyszer azért vett meg egy bőrkabátot mert rajtam jól állt.. annó vékony voltam,és pajzsmirigy alulműködésem miatt sajna nehezen megy le a felszedett kg.. de most ez fog erőt adni hogy megmutassam nekik hogy lefogyok akkor is. Hétvégén megyünk a futópadért.

Ti voltatok ilyen helyzetben?

Olyan gonosz és kegyetlen a sors..



2021. febr. 7. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Köszönet, hogy megerősítettél nem kell baratnőm.
2021. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért beszélsz vele még mindig?
2021. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom megadni neki azt az örömöt,hogy szomorúnak lásson. Inkább a póker arcot felhúzom, és megmutatom hogy ő a vesztes nem én.
2021. febr. 7. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

31 éves, anyuka vagyok én is.

"32 éves anyuka vagyok azt hittem hogy végre lesz valaki akivel a családom mellett is lesz barátnőm, akinek ki önthetem én is a hétköznapi apró bajaimat."

Tudod nekem is volt egy ilyen anyukabarátnőm, aki folyton csak panaszkodott, meg szemeteszsák voltam. Hát köszi nem kérek ilyenekből, inkább egyedül tologatom a babámat.

2021. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan..;)
2021. febr. 7. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért barátkozol vele még ha mindig féltékeny rád és versenyzik veled ez nem barát inkább ne legyen barátom de ilyen nem kéne.
2021. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem barátkozok vele... Az úton csak szia.. Szia.. És annyk... Próbálom kerülni... Amikkr összefutunk.. Akkor csak egyikfulembe be a masikon ki.
2021. febr. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!