Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én nem tudok barátokra...

Csak én nem tudok barátokra szert tenni? 19f

Figyelt kérdés

Egy embert nem tudnék mondani, aki mindig mellettem állt vagy érdekeltem. Ez már eléggé kezd fájni, pedig úgy gondolom nincs velem semmi baj. Nem azt mondom, hogy nincsenek hibáim, mert társaságban régen túlzottan visszahúzódóbb voltam. Tipikusan az aki kétszer is meggondolja magában mit mond másnak, de ez nem azt jelentette, hogy csak néztem és bólogattam. Próbáltam magamon változtatni, bár nem tudom, hogy ez jó irány vagy sem. Az öltözködésem eddig se hanyagoltam el vagy csúnyának se nevezném magam.

Vagy levegőnek néznek az emberek vagy elhitetik velem, hogy barátok leszünk így-úgy, de utána elfelejtenek. Tegnap is, mint mindig teljesen egyedül töltöttem (ismét) a szilvesztert, mert azt hittem a mostani “barátaim” illetve inkább sulis társaimban bízhatok, hogy csinálunk valamit közösen. Mintha csak kényszer miatt beszélnének velem. Ezt csak példának hoztam fel, de attól függetlenül ez is rosszul esett.



2020. jan. 1. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sokan bánkódnak hasonlók miatt. Őket te nézed levegőnek. És vice-versa.
2020. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Veled van a hiba. Csak nézz magadba, gondold végig a tulajdonságaid. Pl most itt panaszkodsz.

Gondolom a való életben is sokszor megesik. Na, az önsajnáló embereket SENKI nem szereti.

2020. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel én is így voltam jo ideig. Nem voltqk igazi barátaim, ha lettrk is, rájuk untam, vagy ök rám, vagy sajnáltam rájuk az időt, vagy az zavart hogy mindig én keresem őket ők meg engem sosem......18 evesen depresszios voltam emiatt. Aztan megismertem a párom lett pár uj haverom. Nem barátok....haverok...és tudtam hogy a párom miatt vannak csak el velem.

Most 33 éves vagyok. Szem barátom sincs. Van két gyerekem, összejárok kisgyerekesekkel hogy társaságban legyenek az enyémek, de ezek sem nevezhezők barátságnak. 15 év alatt elfogadtam a tényt, hogy én magamnak való vagyok, introvertált vagyok. A párom 2 hetente eljár bulizni én meg 3 éve nem voltam sehol. Egy jó film, egy forró fürdő nyugiban nagyobb örömet okoz, nem is vagyom barátokra már. Néha rám tör a magány de ott vannak a gyerekeim és a párom akihez fordulhatok.

Én ilyen vagyok és elfogadtam. Talán te is ilyen vagy

2020. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!