Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Iphone 4s vagy...

Melyik a jobb? Iphone 4s vagy Samsung galaxy s 2?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 13:25
1 2 3 4
 31/33 SGs2 válasza:
Fel eve,hogy Galaxy s 2 m va :) es nagyon megvagyok elegedve vele,nagy kiterjedesu van is benne anyag,nagyon gyors,ma pl be mentem Vodafonehoz es meg neztem a 4s t eleg ratyi kicsi a keszulek a galaxy s 2 ohoz :P valahogy csak a markaert adsz ki tobbet,Samsung kitett magaert es ez a keszulek tuti,hogy jobb mint a felbe harapott almacska xD
2012. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
ratyi a nagy fenet:))) akik alma bu*ik lettek, nem hiaba lettek azok, tudjak ok hogy mert lettek alma bu*ik...az sgs2 meg egy darab muanyag az egesz, kiveve az elolapot. a 4s legalabb uvegbol van, igaz ha ejted torik de akkorsem muanyag. meg nemhiaba a legnagyobb szamban eladott telo a 4s a vilagon.ahogy kutyus is irta amig a ferdeszemueknel 5ember 10 telon dolgozik, addig az almanal egy gyar dolgozik egyetlen telon..az tuti hogy tularazva van nem tagadom, apple az apple.de nekem szolgaltatotol megerte megvenni1/3aert, korlatlan nettel.
2012. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 K.Zsozso válasza:
Én szerintem az iPhone mert amikor este van és van WiFi-je akkor lementi a leodról a dolgokat és ha másnap véletlen tóba ejtenéd akkor is megvannak csak veszel egy újat és beirod a kododat és a régi telod lesz! Az androidnál nics ilyen és szerintem App Store is sokkal áttekinthetőbb és jobb mint a paly áruház vannak rajta zenék könyvek meg minden! Sokkal egyszerűben lehet kezelni! Jó lehet hogy kell hozzá iTunes de akkor is sokkal jobban megérni mint az androidos telo !!!! Nem gatyi műanyag hanem üveg és sokkal szebb a kijelző!! Én nagyon szeretem !!! És meg hozzá hogyha egy iPhone-os ismerősöd van és üziztek akkor ez ingyen van!!
2013. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!