Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Iphone 4s vagy...

Melyik a jobb? Iphone 4s vagy Samsung galaxy s 2?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 13:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
utolsó attól hogy feltörted nem kéne lefagynia ez meg hogy minden alkalmazásért fizetni kell igaz de kb 200 ft ha ennyit nem tudsz kifezetni minek iphone veszel ? Szerintem a 4s nem melegszik ellentétbe az s2 vel Ios is jobban tartóm maga a telefon is jobban bejön a mérete és a kinézete is... s2 nekem nagy ráadásul nem tetszik a kinézete se. Iphonenak nagyobb felbontás kisebb képernyővel tehát sokkal szebb a képe. Mindenki jön hogy a Droid tejesen testreszabható hát szerintem ezt nem sokan használják ki bárkinél láttam eddig nagyon hasonló volt a menü...
2012. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:

14 34

Nem tetszik a kinézete de majdnem ugyanúgy néznek ki:)

Ha veszek egy telòt 160ért akkor már nem szeretnék további ezreket fizetni azért hogy használni is tudjam valamire. Utólag az iphone4 számomra kicsi volt. Komoly érv számomra, hogyha egy telo drágább és rosszabb, de csak mert alma, azért kell megvenni. jomagam csak azért vettem, mert dícsérték. a bluetooth és a widgetek hiánya is komily érvágás

2012. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
RAM is csak feleannyi van a 4Sben
2012. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

"Mindenki jön hogy a Droid tejesen testreszabható hát szerintem ezt nem sokan használják ki bárkinél láttam eddig nagyon hasonló volt a menü..."


Nem ismerjük a kérdező igényeit, szóval érdemes figyelembe venni a droid ezen előnyét. Pont mint ahogy mondjuk az iOS optimalizátságát, vagyis gyorsaságát, minőségét.

2012. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"RAM is csak feleannyi van a 4S-ben"


Mégis gördülékenyebb, és jobb játékokat visz,mint az S II.

2012. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
nem minden a szám... ios sokkal jobban optimizált és ezért gördülékenyebb még ha a számok alapján lassabb is. az hogy nem akarsz rá pénzt költeni megértem de akkor ott a JB mert elvileg androidra és megkéne venni amit te le letöltés máshonnan az illegális.
2012. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Hát az iOS-t könnyebb optimalizálni 3-4 (nemtudomhányféle) telefonra, mint az androidot 100-120 (nemtudomhányféle) féle telefonra. OFF
2012. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%
szerintem s2!az iphone eleve tularazott+dragak az appok+nagyon kirlatolt ES a kijelzo nem jobb....tft lcd led backlit naes?vs superAMOLED?sokkal jobb szinek es nem latsz rajta pixeleket.es olcsobb valamivel.mindent tud mint az alma.nagyobb kijelzo.az iphone hasznalhatatlan.egyertelmu tehat hogy az sgs2 jobb.
2012. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem az optimalizációval van itt a gond, hanem hogy túlságosan alulra került a prioritáslistában a grafikus felület az androidnál.
2012. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

Szerintem az Iphone jobb.

De ezt Dávid te is el tudod dönteni!

B-)

2012. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!