Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Iphone 4s vagy...

Melyik a jobb? Iphone 4s vagy Samsung galaxy s 2?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 13:25
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Kösz Áron,de miért?
2012. márc. 21. 19:45
 22/33 anonim válasza:
100%
En speciel iphone parti vagyok...de ha azt nezzuk hogy az iphone 4s hogyan van korlatozva(itunes,divix tamogatas hianya, bluetooth hianya stb) akkor s2...de szerintem a 4s sokkal jobb mint az s2..az ios5...velemenyem szrint ez a vilag legjobb oprendszere mobilra, gordulekeny, egyszeru, atlathato,praktikus...egyszerusege leven olyan gyors a cucc meg azzal az 1600Mhz-el is(tudniillik a 4s 1Ghz magonkent, de levan korlatozva 800Mhz-re) a vilag egyik leggyorsabb teloja.az iphone mogott van a vilag legjobb online alkalmazasboltja(appstore) egy zenebolt(itunes) a vilag legjobb kijelzoje stb...egyetlen dolog van amit utalok de nagyon...nem lehet cserelni az akksit, de meg igyis ilyet veszek...mellesleg nemtom mit szidja mindenki ugy az iphone-t...hiszen ha nincs iphone, akkor kitudja hol marad a multi-touch, az ujjakkal valo erintes es nem stylus-al, hol marad az online alkalmazasbolt, es a hasznalhatobb mobilinternet stb...dehat na izlesek es pofonok..amugy meg nemtom mit van el ugy mindenki az s2-vel...van nalla jobb androidos telo is, pl a HTC Sensation XE...1,5Ghz dual core,htc sense 3.0-hogy maradjunk a 2.3as androidnal-(legszebb es legjobb "ruha" az androidra) eesss!!! iBeats tamogatas korulbelul 100euros fullhallgatoval...szoval...az s2...inkabb nem mondok semmit
2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 1.5-n fut, az nem nagy szó. Hiába adnak hozzá Beats Audio-s fülest. Attól nem lesz jobb.. Jah, és az csak 1 magos. Teljesítményileg 2.3-al 2300 pontot kapott a quadrantban. Az S2 3300 körül (2.3-al). De a Sensation 1.5-ön van.. Szóval, azért érthető, hogy miért vannak annyian oda az S2-ért. Mellesleg 1 jó kis főzelékkel brutál készülék lehet belőle. De a HTC jól megcsinálta. Igaz, ha legalább a telefon szar, akkor legalább valami értékeset adjanak hozzá, hogy megérje az embereknek.
2012. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Kutyus70 ***** válasza:
100%

Szó sincs róla, hogy az iPhone "csak fel van dobva". Az Iphone (különösen a 4, és a 4S) már csak esztétikailag is megelőzte jó pár évvel a korát. Tudom, hogy itt S2 a nagy kérdés, de el mesélném a következőt. Nekem iPhone 4S-em, van, a kollégámnak meg LG Optimus 3D. (120.000 Ft.-ért vette akkor, amikor én az iPhone 4S-t) Erőforrásilag az ember azt mondaná, hogy egyformák. A kollégám telefonjában is 1 Ghz-es, dupla magos processzor van, meg az enyémben is. De bármit elindítunk egyszerre, az övé szégyenletesen lemarad. Ha elindítjuk a böngészőt, én már megnéztem a videoklip negyedét, míg nála még csak éppen elkezdi tölteni. Ha elindítunk egyszerre egy játékot, legyen mondjuk a Real Racing, vagy Real racig 2, mire nála elindul a rajt, én már mentem minimum fél kört. És ez még semmi... néha zenehalgátasnál fagy le, máskor navigáció közben. De nemrég megkért készítsek róla pár fotót a telefonjával. Az első fotó készítésénél nem egészen értettem mi történik. Azt hittem megnyomtam véletlenül a power gombot de nem... A telefonja egyszerűen nyomott egy restart-ot. Azaz magától újraindult. Megpróbáltam másodszor, és ugyanaz történt. Harmadszor is, de ugyanaz. Negyedszerre végül sikerült elkészítsem neki a fotóját... :)

Mint írtam az elején, már csak esztétikailag, anyagminőségileg, és alkatrészileg sem lehet a kettőt összehasonlítani, de ezek a problémák szerintem nem a hardverben rejlenek, hanem az operációs rendszerben. Az android a bunyó. Csináltak egy gagyi rendszert, aztán dobálják ki hozzá a "javításokat" melyek szinte semmit nem érnek. Samsung nem rossz... mondjuk nekem van egy Samsung porszívóm, nagyon halk, és iszonyú erős, s.t.b. De a telefon gyártást nem kellene erőltetniük. Hiába az erőforrás, ha nincs hozzá egy normális szoftver. Olyan ez, mintha adnék neked egy 750 lóerős Ferrarit, hogy száguldozzál vele, de kivenném belőle a kormányt. Az Apple iOS operációs rendszere meg tökéletes szoftveresen is. Ezért nem fagy az iPhone, ezért nem hülyül meg és nem kezd össze-vissza csinálni dolgokat csak úgy magától, ezért gyors mint a villám, és ezért megbízható. Hogy miért is van mindez? Mert a keletieknél dolgozik 5 ember 10 telefonon, és évente kiszórnak 10 készüléket, míg az Apple-nél dolgozik 400 ember egy évig, egyetlen iPhone-on. Az eredmény: Egy gyönyörű, tökéletes és hibátlan készülék.

2012. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Kutyus70 ***** válasza:
100%
Most vettem észre... "itunes,divix tamogatas hianya, bluetooth hianya"...? :D Miről beszélünk? :) iTunes használata eleinte kicsit fura, ez tény, de nagyon gyorsan megszoktam. divix támogatási hiány? Minden divix.-et lejátszik, mkv. wmv. de még a leg gagyibb flv. fájlokat is. Van Bluetooth, és nagyon jól használható, csak számomra már fölösleges, hiszen mobilnetten 3G-vel, vagy WIFI-vel sokkal gyorsabban átküldök neked egy fotót, zenét, könyvet, de gyakorlatilag bármilyen fájt. Csak annyit kell tenned mindezért, hogy azt a bizonyos "korlátozást" szépen feloldod... és akinek ilyenje van, gondolom nem kell részleteznem. ;)
2012. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy az LG sz@r, attól a Samu nem az. Teljesítményileg a legjobb Androidos készülékeket gyártják, persze ez a csúcskategórián látszódik leginkább.

Attól, hogy te 1 mocskos almafan vagy, nem azt jelenti, hogy sz@r a samu, ha még nem is próbáltad.

Az LG a legrosszabb gyártó, mert mindenhol ott akar lenni, csak xart gyárt..

2012. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Drigxi válasza:
0%
Iphone-t a divatmajmok veszik akinek a tudás a fontos az S2.
2012. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Kutyus70 ***** válasza:
100%
kedves # 25/27... az a helyzet, hogy a családban van Samu S2 is. Androidos. És azt elismerem, hogy messze nem annyira rossz mint az LG, de magyarázd meg nekem kérlek, hogy akkor mégis miért akadoznak a legújabb játékok a Samu S2-tön, míg az "almafámon" még egy picit sem akadoznak?! Én nem fikáztam a Samsung-ot. És szerintem nem az erőforrásokkal van a gond, hanem mint írtam a rendszerrel. OPERATION SYSTEM! Olyan ez, mint a PC és a Macintosh. Míg a Mac gépek a legbiztonságosabbak és leg stabilabbak, addig a Windows-t akár évente háromszor is újra kell húzni, mert egyszerűen összeomladozik, megsérülnek a .dll és .sys fájlok, és már csak az újratelepítés segít. Legyen az XP, Win7, tök mindegy. Amúgy azóta újrarakták a kollégámnak az Androidot az LG-re, és érdekes, most megint gyors és stabil. De a kérdés az, hogy meddig...? Mert én Decemberben vettem az "almámat", semmit nem lassult, nem akadozik, nem nyom restartokat, nem fagy le, gyakorlatilag teljesen úgy működik, mintha ma aktiválták és kapcsolták volna be a boltban. És nem, egyáltalán nem a buták veszik. Nem akartam ide leírni... de ha jailbreak-eled, akkor a lehetőségek szinte KORLÁTLANOK. A Cydia-n minimum 100.000 cucc van hozzá, és úgy szabhatod testre az almádat, ahogyan csak tetszik. És mindezt úgy, hogy nem szál el az iPhone, nem lassul, semmi baj nem történik. Amúgy jut eszembe... a jailbreak már régen nem illegális. Utána lehet olvasni, már régen elfogadott és törvényes.
2012. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Kutyus70, a szívemből szóltál :))) !
2012. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Talán néha újra kell indítani az S2-t, mert használja a ram-ot sok dolog. Amúgy nem tudom, hogy neked hogyan szaggatott az S2-n a játék, mert nekem idáig egyáltalán nem.

Próbaképp vettem 1 iPod touch 4g-t, hogy megnézzem, hogy mennyire jobb, mivel az i4-től nem sokkal gyengébb. A betöltési sebessége a játékoknak meglepő volt, viszont később hozott be mindent, mint az S2-n. De idáig nem találtam szaggatást a készülékemen, és december óta most van rajta ICS, idáig megvolt 2.3.4-el rendesen, és nem kellett újratenni. :)

Nekem mindennapi használatra nem kellene alma, viszont játékra jók, mivel nem olyan bonyolult a készülék, nincs minek lefognia szoftveresen szinte..

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!