Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Iphone 4s vagy...

Melyik a jobb? Iphone 4s vagy Samsung galaxy s 2?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 13:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
egyértelműen sI az iphone csak fel van dobva
2012. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Egyértelmű hogy Iphone 4s. Samsung nyomába se ér.
2012. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Ha együtt tudsz élni az iPhone korlátozásaival (iTunes, bluetooth, stb...) akkor iPhone, de ha egy testreszabható, és kevésbé korlátolt készülék kell, akkor S2. (Ne vegyük bele a Jailbreaket, és a CustomROM-ot)
2012. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 bp1985 ***** válasza:
100%
Alaphelyzetet kell nézni. s2: Nem kell program másoláshoz gépre, vagy gépről. iPhone itunes nélkül meg sem mukkan. 4s drágább, korlátozott. s2 olcsóbb, nyílt. Külső alkalmazások: iPhone jb, s2 semmi. Ár/érték. s2 reális, 4s irreális.
2012. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az iPhone, ha van sok pénzed, és nem számítjuk bele, hogy az alkalmazásokért fizetni kell( viszont minőségibbek is, mint adroidon).Most itt a pénzt el is hagyhatjuk, mivel nem arról vna szó, hogy neked melyik a jobb az árat tekintve.Az iOS szerintem egy jobb rendszer, szard le, hogy zárt, úgysem fogsz rá programokat írni, kernelt forgatni,stb.Stabilabb is mint az android, és egy ugyanolyan hardveren sokkal gördülékenyebben megy.Pl. nézzük a itouch 4-et 256 mega ram, 1 RGhz-es proci, lehúzva 800-ra a hőfejlesztés miatt.Mégis fürgébb, gördülékenyebb,mint az SII 2 magos procival, meg 1 giga rammal.Egy hátránya van, ami engem a használata során rohadtul zavart, hogy nincs főképernyő, amit androidnál már úgy megszoktam.Ezért akartam egyszer majdnem földhöz vágni.
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
S2-n lehet cserélni a rom-ot, iPhone-n csak a jb van, viszont ott ingyenes appok a jobbak. De Droidnál pedig le lehet tölteni őket, csak a google-t kell tudni használni.
2012. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az itunes viszont jobb, mint az android market.Szebb, átláthatóbb és zenék, filmek is vannak rajta.
2012. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy nem tuodm, hogy mennyire vagy informálta az androiddal kapcsolatban, de a napokban változott át Google play-re, aminek a leírásában (amit senkisem olvas el, csak "elfogadom a feltételeket" és kész) benne van, hogy ha bármilyen illegális helyről származó programot talál a Google a telódon, akkor azt önkényesen eltávolthatják a telefonodról.Ezért nem is engedélyeztem a play-t.
2012. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ugyanezt megteheted jb-kel.
2012. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
Nekem iphone4-em volt de le kellett cserélnem mert számomra evyszerűen használhatatlan volt, minden valamire használható progiért fizetni kellett volna. Fel is törtem, akkor meg állandóan lefagyott, meg maga a mobil is irreálisan drága volt ahhoz képest amit nyújtani tudott. most S2-m van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve
2012. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!