Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most megvegyem, vagy ne?

Most megvegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Teljesen be vagyok zsongva az iPhone 4S 16GB white-ért!


A józan ész azt diktálja, h ne vegyem meg, mert 160.000-ért előfizetéssel, Mozaik S díjcsomaggal (trémobil) annyiba kerül, mint amennyiért még életemben nem vettem telefont. A fizetésem kb duplájába kerül így. És még ez a legolcsóbb lehetőség, mert nem akarom se részletre, se használtan megvenni. Ugyanakkor egy telenor előfizum már van, havi 2000-ért durván, ami minden szinten kielégít, mert nem telefonálok sokat. Azonban sajnos a telenor nem forgalmaz ilyen telefont. :(


Most nem gáz, mert anyámékkal élek, van félretett pénzem, ki tudnám csengetni simán az árát, meg nemsokára jön az adóvisszatérítésem is. Viszont anyámék tök kiakadnának, mert hogy én játszom a pénzzel, illetve hogy csak azért tehetem meg, mert velük élek. Ugyanakkor másra nem költök, nincs hitelem, nincs barátnőm, dolgozok, nem verem el a pénzt hétvégéken bulikban, nem k.rvázom el, stb.


5. éve használom a Nokia N73-am. Még most is tökéletesen jó, csak már unom. Akkoriban 100.000 Ft memóriakártyával együtt volt aranykártyás készülékcserével a trémobilnál. Tehát valójában van egy trémobil feltöltőkártyás telefonszámom és egy telenoros előfizus. A trémobilt nem mondtam vissza, évente teszek rá valamennyit, hogy ne évüljön el a kártyám és ennyi.


Kérem, az irigykedő üzenetektől kíméljetek meg, köszönöm.



2012. márc. 10. 09:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Vegyél iPodot akkor.. ugyanúgy lehet játszani rajta, meg minden, csak hívni, sms-ezni nem..
2012. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 YourDestiny ***** válasza:

# 10/11


És szerinted mi az, amivel többre lehet használni egy 50-60 ezres okostelefontól? :) A pénz 70 százallékát az alma logóért fizeted. Félre ne értsen senki, nem vagyok Apple-ellenes, de az ára több, mint túlzás. Elöl hátul üveg, csak egyszer esik le és...

2012. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Előző:


az azért túlzás, hogy amúgy ha nem Apple lenne akkor csak 50-60 ezer lenne.

Tényleg túlárazott, de nem 100-150 ezer rajta az alma lógó.


#10


Ez csak szimplán emberi butaság, nem tudok mit mondani rá.

2012. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Laptopot nemrég vettem, az se volt olcsó mulatschag. PS3, Xbox, Wii, stb ilyen konzolok nem érdekelnek. TV szintén nem foglalkoztat, a családban van egy plazma, ha valami komolyabbat akarok, rákötöm a laptopot azt cső.


Nem kifejezetten játékra akarom ezt a hófehér iPhone-t és tisztában vagyok vele, h itt a logót kell megfizetni, de valami kell, ami boldoggá tesz ebben a m*cskos, r*hadt k*rva életben...ha már "aki" nincs. :S

2012. márc. 11. 19:43
 15/28 A kérdező kommentje:
Ja és az asztali gépem is egy éves, oké lehetne fejleszteni, de annyira már nem érdekel.
2012. márc. 11. 19:45
 16/28 anonim ***** válasza:

Hát jó, ha megvan mindened, és tényleg nem akarsz semmi mást, akkor vedd meg.

De akkor én már inkább vennék egy iPad 3-mat (ami nem is 3, de nem baj), 160-ba sem fog kerülni, és ezerszer jobb, mint a mostani iPhone-ok.

2012. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Imira válasza:
Ha veszed ezt a telefont be kell számolnod meg bár költséget pl a net,mert nekem is van ilyen telefon és a havi számlám 4szeressé emelkedett de nekem a fizetésem nem 80000 hanem 800ezer de így soknak tartom a havi összeget amit fizetek.
2012. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Imira!


Elgondolkodtatott a válaszod! Jelenleg is van egy telenor előfizetésem és azzal se viszem túlzásba a havi számlát. Szerintem a trémobillal se vinném, már csak amiatt is, mert dumálni úgyis továbbra is a telenorossal dumálnék, az iPhone-nal maximum a leveleim olvasnám el út közben, vagy fb-znék net szintjén. Ha meg itthon vagyok, csatlakoznék wifin a helyi hálózathoz, h ne az előfizum ketyegjen a netezéssel.


A "be kell számolnod" részt pedig nem értem az írásodban. :)

2012. márc. 12. 19:26
 19/28 A kérdező kommentje:
A tablet-ek nem vonzanak...egyelőre. :D
2012. márc. 12. 19:27
 20/28 anonim ***** válasza:
Az ifonra szánt pénzből vegyél egy jó bringát és menj el kirándulni, talán segít rajtad :)
2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!