Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem a...

Szerintetek megvegyem a telót? (lent)

Figyelt kérdés

Néztem telókat, és találtam egyet Samsung Galaxy Ace ez lenne az, és szerintetek megéri ez megvennem, meg ha valakinek van/volt már ilyen telója az írjon róla véleményeket.

itt néztem: [link]


Vagy ha tudtok jobbat mondani 55.000 FT-ig és Androidos legyen akkor írjátok le.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 18. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne, Xperia Mini-t vegyél.
2011. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Xperia Mini, Live, Defy.

Az Ace 25-nél többet nem ér.

2011. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Galaxy S-t vennék használtban... :)

Itt van pár hirdetés de ezen kívül van még ezeregy-kettő :D


[link]


[link]


[link]

2011. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

telenor one touch-ot vegyél!szinte majdnem ugyan az!


csak a telenor onetouchnak a procija:600mhz a glaxy ace-nek meg:800mhz


nem nagy külömbség!

2011. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

A Galaxy S-es mindenhová beírja ezt, a gond az, hogy újan nem ér többet 50-nél, de hiába mondom...


Az Ace-et semmiképp ne vedd meg, elavul, lassú, instabil, túlárazott. Ebben az árkategóriában a Wildfire S jobb, a sima Xperia Mini, a Live és a DEFY-vel pedig össze sem lehet hasonlítani...

2011. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem Ace-m van, semmi baj nincsen vele, gyors, TÖKÉLETESEN működik! Miért mondja mindenki azt hogy nem jó mikor nekem eddig semmi hibát nem produkált, és hogy szar telefon?
2011. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert nem értesz hozzá, és nem tudod mit rejtenek magukban a technikai adatok. Mondok egy tippet: menj rá a netre, és egy oldalon próbálj elindítani egy beágyazott videót. Egy ilyen aprósággal nem tud megbírkózni a proci miatt, és nem a MHz az oka. Ez még csak egy dolog. Nézd meg a kijelző élességét. 164 ppi-t tud. A 3 éves Nokia XpressMusic-om képe szebb és élesebb, már az is tudta a 229 ppi-t. Az Ace jó telefon lenne, ha 30 ezret kérnének érte, de így csak egy rettentően túlárazott gyenge középkategóriás darab, amit tanácsos mellőzni. Persze aki semmit sem ért a leírt adatokhoz, úgyis megveszi, és jön az ilyen kérdésekkel, mint amit te is írtál...
2011. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok vele elégedve. Sonyericsson xperia x10 mini-m volt de lecseréltem galaxy ace ra.
2011. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor nagy marhaságot csináltál megvetted ugyanazt egy nagyobb házban....
2011. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nofearmx válasza:
62%
Én nekem erről az a véleményem hogy sokan sz@arozzák meg stb de még életükbe nem fogtak ilyen telefont. Nekem van a 800Mhz-s proci ami benne ketyeg az bőven elég. Játékokat tökéetesen viszi. Egyáltalán nem lassú.
2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!