Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem a...

Szerintetek megvegyem a telót? (lent)

Figyelt kérdés

Néztem telókat, és találtam egyet Samsung Galaxy Ace ez lenne az, és szerintetek megéri ez megvennem, meg ha valakinek van/volt már ilyen telója az írjon róla véleményeket.

itt néztem: [link]


Vagy ha tudtok jobbat mondani 55.000 FT-ig és Androidos legyen akkor írjátok le.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 18. 19:45
1 2
 11/14 nofearmx válasza:
53%
Ja és még sok okos leír olyan adatokat amiről őse tudja hogy miaz. Csak valamelyik netes oldalról kimásolja hogy ő a nagy műszaki zseni.
2011. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
de te sem nagyon fogtál mást ezen kívül...nincs viszonyítási alapod "játékok tökéletesen mennek rajta" bocs de ezt nem hiszem el nyilván az angry bird talán még nem laggol a 26-dik pályán de csak talán ezt azéert mondom mer nekem néha még defyn is belaggolt főleg a rió ha meg elmondásod szerint minden játék tökéletesen megy rajta akkor mi f@sznak van tegra 2-es meg exinosos meg anyámkínja mérdegdrága mobilok persze biztos a gyártók és persze mi vagyunk a hülyék te meg az okos bocs ezt sem hiszem el...de elárulok egy titkot marketben nem jelennek meg azok az alkalmazások amik valami oknál fogva nem támogatottak a készülékeden...szal ennyit erről az meg 800-es kit érdekel ez ugyanaz mint pc ben van egy 2Ghz-es celeron proci a másikban meg csak egy szar 1,7 es pentium mégis sokkal gyorsabb...itt dettó az arm v6 os a jobbak pedig arm v7-esek csomó alakalmazásnak arm v7 kell és lehet h. te megvagy vele elégedve mert ez az első androidos mobilod de ettől még nem kéne abban az erős hitben ringatnod magadat h. te aztán mindent tucc...és én nem azt mondom h. a drága samsung galaxy ace szar mert én bírom a samut de rohadtul túl van árazva és a tudása ahhoz képest 0....
2011. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hagyd halas, látod, frissreges troll. Ezek megérdemlik az Ace-t.
2011. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nofearmx válasza:
halascsávó előtte iphone 3g-m volt úgy hogy...
2012. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!