Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy + ot megvegyem?

Motorola defy + ot megvegyem?

Figyelt kérdés
Nemsoká ballagok , és ugye kapok pénzt és szeretnék venni egy telefont... a MOTOrola defy + t néztem ki magamnak, ekem ugy bejött elsö látásra, tetszik a nagy kijelzö, bár nem tudom mi a hátránya az angol nyelvnek.. Az lenne a kérdésem h érdemes e megvenni? Vagy netántán tudok e ajánlani ilyesmi féle telefont, persze nem drágára gondoltam
2012. febr. 19. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, és nagyon jó telefon. A fiamnak csak sima Defy van, de nem cserélné el másra. Lehet hogy találni olyan ROM-ot hozzá, amelyen van magyar nyelv.
2012. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekemistetszik, de pl facebook az milyen rajta? az is angol ha belépek, v azt belehet állitani???
2012. febr. 19. 09:24
 3/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik, csak ajánlani tudom! A facebook ami gyárilag van rajta az angol
2012. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De olyan klienst töltesz rá a marketről, amilyet akarsz. Nekem egy Samsung Galaxy Ace van, nem i svolt rajta facebook kliens, a marketről töltöttem.
2012. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom, nagyon jó telefon!!!
2012. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!