Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola RazR vagy Iphone 4s?

Motorola RazR vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Szerintetek?Melyik miben jobb?
2012. febr. 18. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Motorola!
2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
iphone 4s nagyon jó kis telo amugy a motoroloa de androidos.... ha nem lenne annyi hibája az androidnak hogy lefagy szaggat és hogy lemerül 1 nap alatt akkor motoroloa de igy iphone 4s
2012. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Találtam egy új jelentkezöt!Sony Xperia S

: [link]

2012. febr. 18. 23:39
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

iphone 4S.


Egyszerűen nincs jobb készülék nála.

Csak persze marha drága..


(tessék lepontozni, android fanbojok)

2012. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Előző:


te meg Apple fanboy, az még rosszabb.


Amúgy kérdező, ezt csak te tudod eldönteni.

iOS előnye, hogy amint kiveszed a dobozból, már kész is van a használatra, gyors, egyszerű kezelni.

Android előnye, hogy mivel nyílt, bármit meglehet vele csinálni, sokkal személyreszabhatóbb, stb.

Ha megunsz benne bármit, szinte mindent lecserélhetsz.

És még olcsóbb is, mint az iPhone.

2012. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4s a legjobb teló csak elég drága am szokták mondani hogy apple fanboy de mostanába inkább azt látom hogy csak szidni tudják az iphone hogy szar meg stb... elég szánalmas csak azért mert drága nem lesz szar azon lehet vitatkozni hogy s2 vagy iphone 4s vagy melyik teló a legjobb de semmiképen se szar a 4s :D visszatérve a kérdésre én nem szeretem az androidot az annak jó aki szeret belenyúlni a telefonba. Ja és nem tudom neked előny e vagy hátrány de az iphone az 3.55 colos ami ideális 1 telefonál kényelmesen elfér a kezedbe és a zsebedbe is:D
2012. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Miért vagyok fanboj?:)


iphone 4S-em van, használtam androidos telefont, galaxy S két hétig volt nálam, eleinte tetszett a nagy kijelzője, viszont rendszeresen fagyott, mindig valami hülye process beakadt rajta.. és nem! nem mókoltam rajta semmit. Csupán pár programot szedtem le rá a marketből.


Kollégám most adja el az S2-jét, ő a rendszeres fagyások miatt teszi.


Van olyan, amikor az embert nem dobja fel, hogy azon kísérletezzen, hogy melyik Cyanoged3423.3325242 firmware alatt tökéletes az adott készülék. Vagy merül, melegszik kevésbé. Vagy melyik rom alatt kap a leggyorsabb pontszámot a mobil szintetikus benchmarkokban.


Aki ezekre izgul, vegyen androidot.


Ha van pénzed, vegyél iphone-t. Megkönnyebbülsz.

Lehet jönni a zártsággal, hogy csak itunes használható zenék stb. feltöltésére, de mindennek alapos oka van: ha egyszer "rendbe" szeded a zenegyűjteményed és beimportálod az itunes-ba, onnantól kezdve csak hátra kell tenned a kezed és élvezni, hogy ugyanúgy rendszerezve van a készülékeden is a gyűjteményed.


Bár van előnye annak is, hogy windows intézővel felmásolod valami könyvtárba a jó kis mp3-jaidat, az igaz.


Iphone-on nem tudsz rendetlenséget csinálni, de hogy ezt egyesek úgy fogják fel, hogy "zárt" a rendszer, az sületlenség. Azért van ez, hogy a felhasználónak segítsenek, a rendszer ne legyen sebezhető pl. vírusokkal szemben. (Hallo, android market!)

2012. febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha befagy az nem az nem feltétlen az android hibája hanem a telefoné

Xperia mini próm van és nagyon jó

2012. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt kijelenteni, hogy legjobb teló alalból fanboyság.

Lehet, hogy neked tetszik, mert tényleg jó telefon az iPhone (aki leszarozza az is hülye, de aki isteníti az is), de semmiből sem lehet eldönteni, hogy mi a legjobb.


7-es választ nem olvastam el végig, de az, hogy lefagyott a telefon lehet az ő hibája volt, osztályomba az emberek 60%-ának androidos telója van, ráadásul sokaknak max ilyen 50 ezres példány, egyik sem fagy le, a 120-150 ezres SGS2 meg ilyenek pláne nem.

Persze néha előfordulhat 1-1 fagyás, de az még iPhone-nál is.


Vírus meg androidos is rohadt kevés van.

2012. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem az o hibaja volt. Mint ahogy az enyem sem, amikor galaxy s-t hasznaltam.


Virus meg van boven androidra, ha ezt letagadod, komolytalan vagy innentol kezdve. Az android market meg ebbol a szempontbol egy vicc, virusos programok honapokig tanyaznak benne:))


De ami durvabb, hogy viragzik a warez androidra, letorrentezel valamit, honnan tudod, hogy nincs kartekony kod beleepitve a jatek melle?


Hajra android. En inkabb maradok a biztonsagos ios-nel. Ami keszulekek nem mellesleg minosegiek, gordulekenyebbek, az alkalmazasok minosege kituno, az android ilyen teren is csak probal kapaszkodni.

2012. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!