Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Motorola Defy+?

Iphone 4 vagy Motorola Defy+?

Figyelt kérdés
Melyikek mi az elönye hätränya?
2011. nov. 18. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
iphone mindenben jobb mint a defy + csak dupla annyiba kerül.
2011. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írja. Ha az ár számít akkor a defy amúgy iphone.
2011. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed iPhone-ra, miért nem egy jó Androidos teló a másik alternatíva?
2011. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A defy az ütés ällosäga véget néztem.
2011. nov. 18. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Dobálni akarod?
2011. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az árt is beleszámítjuk, akkor én motorola defy-vennék.
2011. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha van pénzed iphone , 4 vagy 4s
2011. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ar ertek aranya miatt defy mindenkepp...

diszkoban menozni iphone...

amugy az apple tudasa kozel nincs ketszerese a defynek,csak mas a brand,ennyi...

2011. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

hát nekem volt mindkettő

az iphone szebb és gyorsabb, viszont!! :) nagyobb kijelző, víz por ütésálló, több aksiidő.


szóval anagyobb a kijelzője miatt pl olvasni kényelmesebb rajta, plsz vízhatlan ütés álló és azért meg lehet vele jelenni és ha rákérdeznek az iphone hívők hogy miért pont ez? van indokod, nem kell mentegetőzni és hosszas teljesen fölösleges vitákba bonyolodni, egyszerűen megfogod a söröd és elkezded locsolni a DEFY-det aztán megkéred az iphone-os haverod hogy csinálja utánad, nap végén pedig kiröhögheted hogy neki már bőven lemerült a mobilja mikor te még félig vagy. :)

2012. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hát nekem volt mindkettő

az iphone szebb és gyorsabb, viszont!! :) defy nagyobb kijelző, víz por ütésálló, több aksiidő.


szóval anagyobb a kijelzője miatt pl olvasni kényelmesebb rajta, plsz vízhatlan ütés álló és azért meg lehet vele jelenni és ha rákérdeznek az iphone hívők hogy miért pont ez? van indokod, nem kell mentegetőzni és hosszas teljesen fölösleges vitákba bonyolodni, egyszerűen megfogod a söröd és elkezded locsolni a DEFY-det aztán megkéred az iphone-os haverod hogy csinálja utánad, nap végén pedig kiröhögheted hogy neki már bőven lemerült a mobilja mikor te még félig vagy. :)

2012. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!