Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola RazR vagy Iphone 4s?

Motorola RazR vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Szerintetek?Melyik miben jobb?
2012. febr. 18. 23:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Féltem hogy ez lesz, hogy jönnek az iPhone és az Android fanbojok...Nem az op. rendszer érdekel mert mindketö tetszik hanem a 3 telefon közül melyiket ajánlanátok , operációs rendszertöl függetlenül!
2012. febr. 19. 20:15
 12/17 Gabii2 ***** válasza:
Én a razr-t mert szép és nagy és vékony, gorilla glass van rajta kevlar a hàtulja és motobluros a kezelöfelület ami nekem nagyon bejött. Nekem defym van.
2012. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Minden telóba Gorilla glassvan nem vmi nagy indok.. szép meg szubjetiv nekem a 4s jobban tetszik :D az hogy nagy az se biztos hogy előny :D iphone 4s jobb felbontás, és gyorsabb is de maga a készülék között sokkal kevesebbet fogsz tapasztalni minta op között mivel nem igen hinném hogy érdekel hogy 3mp vagy 5mp tölt be xy oldalt
2012. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is a RazR-t (de ez csak 2 telefon, nem 3 :)), viszont egyik rendszerrel sincs baj, neked kell eldönteni neked melyik szimpatikusabb.


Viszont #10-re reagálok még azért egy utolsót:

Igen, van vírus androidra, de egyáltalán nem olyan sok, hogy félni kelljen és ne használd.

Market-en is eddig lehet volt pár vírusos dolog, de azok max az ilyen kisebb programok, amiket alig szed le pár ember.

Ha csak a top dolgokat töltöd le, meg látod, hogy 4-5 csillagos értékeléseket kapott, akkor egyértelműen nem vírusos.

Torrentről meg ha megbízható helyről szeded le a cuccokat, akkor nem lesz vírusos (viszont ha iphone-ra töltöd le torrentről akkor ugyanannyi esély van arra, hogy vírusos legyen, szóval megint nem gondoltál bele, hogy ez nem csak a droidra igaz).

Illetve Google pont most orvosolta valamivel ezt a vírusos Market-es dolgot.


Szóval igen, lehet Androidra vírust leszedni, ha béna vagy.


Én itt abbahagyom a veszekedést, tőlem mostantól írhatsz amit akarsz.

2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
3 telefon mivel belinkeltem egy Sony Xperia S-t is!:)
2012. febr. 19. 20:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem Iphone 4-em van, összehasonlításképpen ismerősömnek van 4s-e. Elég durván gyors a programoknál és nem akad rajta semmi. A sima 4-et is tudom ajánlani. Mindenben jó az Iphone, de az itunes-ból való kezelés katasztrofális számomra...


Volt a kezemben azthiszem motorola 3D telefon, (nem biztos hogy motorola, lehet LG volt) de olyan szinten rossz, hogy elképesztő, egyetlen dolog amiért veszik, az a szemüveg nélküli 3D-s hatás.

2012. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Torrentről letöltött vírusokra:

1. Semmilyen vírus nem működik iOS-en

2. iPhone-on nem torrentezel, mert nem lehet. (Pontosabban lehet, de gyökérség, használd a Cydiát, Installoust)



Az iPhone-nak van a legerősebb processzora, legjobb képe és kamerája, ezen felül a legstabilabb felépítése. Külön hangsúlyoznám, hogy míg az android felület több száz féle telefonra lett tervezve, az iOS csak egyre, ezért a software-hardware együttes működése is magasan a legjobb.


Nekem iPhone 4S-em van, nagyon meg vagyok elégedve vele, de azért az iTunes-tól és a frissítésektől agyérgörcsöt tudok kapni!!!!!!

2012. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!