Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most megvegyem, vagy ne?

Most megvegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Teljesen be vagyok zsongva az iPhone 4S 16GB white-ért!


A józan ész azt diktálja, h ne vegyem meg, mert 160.000-ért előfizetéssel, Mozaik S díjcsomaggal (trémobil) annyiba kerül, mint amennyiért még életemben nem vettem telefont. A fizetésem kb duplájába kerül így. És még ez a legolcsóbb lehetőség, mert nem akarom se részletre, se használtan megvenni. Ugyanakkor egy telenor előfizum már van, havi 2000-ért durván, ami minden szinten kielégít, mert nem telefonálok sokat. Azonban sajnos a telenor nem forgalmaz ilyen telefont. :(


Most nem gáz, mert anyámékkal élek, van félretett pénzem, ki tudnám csengetni simán az árát, meg nemsokára jön az adóvisszatérítésem is. Viszont anyámék tök kiakadnának, mert hogy én játszom a pénzzel, illetve hogy csak azért tehetem meg, mert velük élek. Ugyanakkor másra nem költök, nincs hitelem, nincs barátnőm, dolgozok, nem verem el a pénzt hétvégéken bulikban, nem k.rvázom el, stb.


5. éve használom a Nokia N73-am. Még most is tökéletesen jó, csak már unom. Akkoriban 100.000 Ft memóriakártyával együtt volt aranykártyás készülékcserével a trémobilnál. Tehát valójában van egy trémobil feltöltőkártyás telefonszámom és egy telenoros előfizus. A trémobilt nem mondtam vissza, évente teszek rá valamennyit, hogy ne évüljön el a kártyám és ennyi.


Kérem, az irigykedő üzenetektől kíméljetek meg, köszönöm.



2012. márc. 10. 09:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2012. márc. 10. 09:42
 2/28 anonim ***** válasza:

Most csak azért kell, hogy játssz rajta, meg szórakozz, vagy tényleg tudnád is használni valami értelmes dologra?

Ha előbbi, akkor felesleges ennyit kidobni egy telefonra, ha utóbbi, akkor vedd meg.

2012. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha csak játszanál rajta, stb, akkor elég 1 iPod Touch 4g is akár.. Ha telefonálni, meg rendes használatra, akkor is sok szerintem érte a 160. Ez tőled 1 elsietett, meggondolatlan döntés. Nézz róla videókat, stb, hogy biztos, hogy meg akarod-e venni..
2012. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 YourDestiny ***** válasza:

Ha csak a külseje tetszett meg, akkor kicsit fejetlenül ugranál bele valamibe. Ilyen készüléket akkor éri meg venni, ha az iOS operációs rendszert is számodra többnek/jobbnak érzed a többinél. Ehhez viszont sokat kell böngészni, a legjobb lenne kipróbálni. Az iPhone soha nem érte meg az árát, ez tény. Mivel az írásodból arra következtetek, hogy nem az iPhone féle rendszer fogott meg (ami bár stabil, de mivel túl zárt rendszer, sok esetben idegesítő), azt javaslom, ne dobj ki egy vagyont egy fellángolás miatt. 70-80 ezer forint körül találni nem egy hasonló tudású készüléket, ami akár dizájnosabbnak is mondható az iPhone-nál. Íme a jelenlegi legjobb ár/érték arányú készülék:


[link]


Ez csak egy példa, de nagyon jó példa! Nézd csak meg a készülék tulajdonságait, és mindössze 60 valahány ezret kell érte kicsengetni.


Üdv. YourDestiny

2012. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Nem tudom miért, csak megtetszett ez a készülék. Kihasználni természetesen nem tudnám maximálisan, de ezzel nem csak én vagyok így szerintem. Egy hosszú távú befektetésnek is gondoltam, ahogy az N73 is kitart már 5. éve, biztos ez se pusztulna meg félév múlva pl. Még gondolkodom rajta, egyelőre nem veszem meg.

2012. márc. 10. 19:14
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha ez 1 valódi kérdés, akkor nem írigykedek, inkább sajnállak, hogy ennyire zizis lettél. Leírod világosan: 2 havi fizetésedbe kerül és ez nem autó vagy helikopter, hanem csak egy koszvadt telefon. Tényleg több leszel, mikor előveszed a villamoson, munkahelyen?
2012. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#5


Igaz, hogy az emberek 80%-a nem tudja kihasználni, de azok vagy apucitól kapják, vagy nem kerül 2 havi fizetésükbe, esetleg tudják, hogy mit is tud, mivel másabb egy 100 ronggyal olcsóbb Androidos telónál, stb.

2012. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem villogni akarok vele senki előtt...csak nekem kell egy ilyen...nem tudom megmagyarázni miért, de kell... :D Ugyanakkor lehet ha megvenném, utána lelkiismeret furdalásom lenne, h kiadtam ennyi pénzt egy telefonért.
2012. márc. 11. 15:00
 9/28 anonim ***** válasza:

Az biztos.


Gondolj bele, ebből kijönne egy fullos TV, vagy egy kevésbé fullos tv+ps3 vagy xbox, esetleg egy jó laptop, vagy erős asztali gép.

És még sorolhatnám.

2012. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:

Én is fontolgatom, teljesen beleszerettem. Annyi mindenre lehet használni... :)

Az utolsónak: nekem nem kéne a laptopom, ha lenne egy iphone-om!!

2012. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!