Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a telefont?

Figyelt kérdés
Láttunk egy Nokia C3-00 telefont 13 000 forintért ebböl 2-t le lehet beszélni. Szóval nem tudom hogy megvegyem-e mert megéri de kinétem egy érintőképernyőset is de az asszem 21000 körül vanez a Samsung star II. Szerintetek melyik a jobb?Azért nem tudom hogy megvegyem e a nokia-t mert akkor csak nekem lenne az osztályban ilyen uj és nem érintőképernyős.Meg van egy csaj osztálytársam aki jóformán kb. kibeszéli azt akinek olyan uj másik telefonja van cami kicsit más mint a többieké, nem hasonló.Nemtudom. Segitsetek gyorsan mert ha megvesszük a nokia-t akk holnap megyünk és visszük onukatesomat az akicio miatt mer 14-26 évig kell én meg 12 vok.Köszi!
2011. dec. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A C3 kb. 3 ezret ér, a Star 2 meg 5 ezret. Szóval akkor inkább C3. De 21 környékén már majdhogynem vannak értelmesebbek...
2011. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem ha az egyik 5erzet a másik 3 ezret éer akkor mért a 3 ezrest veszed meg?:D:D:DNA mindegyJöjjenek még válaszok!!
2011. dec. 27. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert gyakorlatban nem 2 ererrel drágább, hanem 8 ezerrel, és annyival nem ér többet :)
2011. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De inkább az alapján dönts, hogy gombok kellenek, vagy kijelző. Szerintem a Nokiát vedd meg, mert a Star 2 kijelzője rezisztív, ami azt jelenti, hogy nem nyomogatni, hanem szinte taposni kell.
2011. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na szóval, ezektől egy Nokia 5800 XpressMusic-al is többre megy az ember, az legalább tud mindent. De ha jót akartok, akkor vegyetek egy OneTouch 990-et. 19 ezer pénz és felér az 50 ezres Ace-het tudásban. Csak a neve miatt olcsó!
2011. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Star II-nek kapacitív képernyője van, így érintésre reagál nem a nyomásra.

És szerintem a kettő közül a nokiát. Egy 12 éves gyereknek bőven megfelel.

2011. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!