Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vagy SGS2? melyiket...

IPhone 4S vagy SGS2? melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi hogy te melyiket vennéd ha választhatnál?
2011. okt. 5. 00:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én független vagyok, 4S-t választanám, mégpedig azért, mert értékállóbb. Lehet szidni az iphone tulajdonosokat, de hasonló társuknak sokkal többért el tudják adni az iphone-jukat, mint pl később, mondjuk fél év múlva az s2-t. és az ios nekem is megbízhatóbbnak tűnik, lehet hogy zárt, de ez így van jól, mibe kellene belenyúlnunk, amitől hibátlanabb lesz?
2011. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az android fenenagy nyíltsága kb arra jó, hogy biztonságtechnikailag olyan lyukas mint a szita. Legutóbb pont a HTC telókról derült ki, hogy egy akármilyen játékprogram a telefonon tárolt ÖSSZES személyes adatot (telefonszámok, mailok etc) letöltheti, de ilyen hírek elég sűrűn megjelennek.


iPhonet jailbreak után úgy szabod személyre ahogyan akarod, de cserébe alapból biztos lehetsz benne, hogy a "szuperzárt" appstoreból nem fogsz olyan appot leszedni ami viszi magával a céges adataidat, vagy helyetted telefonálgat.

2011. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
csak amúgy azt is hozzátenném még, hogy jailbreak nélkül is élvezhető...:D
2011. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 bp1985 ***** válasza:
htc-m van, androidos, de semmi bajom vele. igaz, hogy nem is szemetelem tele minden baromsággal, csak az van rajta, ami kell. Ha játszani akarok, leülök a ps3 elé.
2011. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na látod, van aki meg a telefonjával ül le játszani.
2011. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 bp1985 ***** válasza:
Csak nem mindegy, hogy 4, vagy 42 collon játszik az ember:)
2011. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

[link]

ezt múlja felül az sgs2! (a videora kell menni ha esetleg nem nyitja meg egyböl.) már rájöttem közbe h elég jó telefon az i4s.

2011. okt. 5. 20:55
 18/23 anonim ***** válasza:

Bp: Nem tudom miért panaszkodsz folyton itt.. Föleg a telefon árára... Hiszen ha ps3-ra telt neked, akkor a telefonra miért is ne tellne? Kicsit álszent vagy nem? :)


Játszani tudsz a gépen is.

2011. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 bp1985 ***** válasza:
Ha akarnék, most rendelhetném a 4s-t, nem kéne hitelt felvenni. Gépen nem szeretek játszani. A telefon meg nem játékra van nekem, hanem munkára. De már ezerszer leírtam, volt iphone-m, és nem voltam vele megelégedve. De a te kedvedért mégegyszer leírom. VOLT iphone-m. A ps3 meg használt volt, igaz 2 hetes, de 60 pénzt megért nekem.
2011. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De nem értem miért nem tudod felfogni, hogy nem mindenki olyan mint te.. Van aki a telefonján játszik, van aki megvan elégedve az iPhone-al... Nehéz ezt megérteni?:)
2011. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!