Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et szeretnék venni a...

Kujmandosz kérdése:

Iphone 4-et szeretnék venni a legkedvezőbb áron. Hol vegyem?

Figyelt kérdés

Sokat nem telefonálok úgyhogy olyan havi 2500-3000Ft-ot szertnék érte fizetni.Internetezésre viszont használnám ha lehet olcsón.

Tehát egy 3000Ft-s havidíjjal szeretném megvenni a legolcsóbban.Szerintetek ingyen internetre van lehetőség?Van olyan csomag?


2011. szept. 2. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

T-Mobilnál csak ikon csomagba lehet kapni, ikon200 a legolcsobb, ennek utána tudsz nézni a T-Mobil oldalán.


A Vodafone díjait nem ismerem, de nem hinném hogy sokkal meggyőzőbbek mint a T-Mobil ajánlatai.


Függetlenül pedig a Part Nero GSM-et ajánlom. GSM Line oldalon olcsóbb, de ők átvernek... bontott doboz, csak töltőt kapsz stb...

2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
media markt üzletekben, vagy extreme digital =)
2011. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez begbízható?

www.partnerogsm.shp.hu

2011. szept. 2. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes domaint használó "cégtől" ne "vegyél" semmit.
2011. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,őket ajánlottam az első válaszomban :)
2011. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A T-mobile-ba is olyan csomagba veszed meg amilyenben akarod, attól még, hogy a honlapon csak az ikon csomagok vannak kint. gsmline-on nem vernek át azért mert bontott csomagban, csak töltővel árulják, mivel ez mindenhol fel is van tüntetve. Ingyen net nincs, T-mobile-ba a MédiaMánia XS a legkedvezőbb ennyiért, viszont arra ne számíts, hogy túl sok engedményt kapsz a telefon árából.
2011. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gsmline... nemrég rendeltem tőlük, igen, átvertek (mikor érdeklődtem rossz infókat adtak) kicseréltettem velük, de rám akarták sózni a legmagasabb csomagot (3év gari meg mittomén mi 10000el drágábban) aztán mondtam hogy jóvan akkor fizessék vissza a teló árát, és hirtelen találtak még 1 darabot a normál 1év garis extra nélküli csomagukból. Soha többet tőlük.
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!