Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vagy SGS2? melyiket...

IPhone 4S vagy SGS2? melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi hogy te melyiket vennéd ha választhatnál?
2011. okt. 5. 00:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Izlések, és pofonok. Azt vedd meg ameik OS. jobban tetszik.


A hardware ugyan az a 2 telefonba, szoval csak a rendszer más...

2011. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
S Two
2011. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4S
2011. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

nekem sgs2-őm van, és bár nagyon jó dolog az android, és szerintem sokkal több lehetőség rejlik benne mint az iOS-ben, kicsit kivan a f*szom vele, hogy lelassul egy idő után és csak factory resettel vagy romolással javítható a dolog. Ez minden androidos telefonra igaz.


ellenben az iphone 4-et azért nem venném, mert 1.0 az egész telefon, öröm boldogság, ha átállítom a hátteret, és ezzel meg kell elégedni..

2011. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A 4S magasan hazavágja a Samsung műanyag sz@rját. Ha egy kicsit is adsz a minőségre kívül-belül, elfelejted a Samsungot.


u.i.: Nincs iPhone-om, nem azért írtam, amit írtam.

2011. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

4S ez nem kérdéses....


Látszik is, hogy már kezdenek csillapodni itt az Apple fikázó samsungmániákusok.. Már nincs mivel menözniük :)

2011. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 bp1985 ***** válasza:
A 4s egy koppintott sgs2. Ugyanaz a két telefon belsőleg, csak a külső más. Rakd egymás mellé, próbáld ki. ios zárt, android nyílt.
2011. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Na meg is van az új panasztéma! Ügyes vagy bp :D Azért próbálkozhattál volna erösebben is.
2011. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Iphone 4S egyértelmű! A GS2 szerintem egy ****************!!!! Androiddal elb@szni egy ilyen telefon? Nevetséges! Ha WP-t tesznek rá még azt is előbb elfogadnám!
2011. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 bp1985 ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:19


Nem akarsz egy kicsit csendbemaradni? Valaha vettél magadnak telefont? Van élő összehasonlításod egy iphone, illetve másik telefon között? Elolvasod a teszteket? Szánalmas vagy.

2011. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!