Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most állok telefon vétel...

Most állok telefon vétel előtt, s nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Szerintetek Samsung Galaxy S vagy Iphone 3Gs? Melyiknek bírja jobban az akksija?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő tök ugyan az.

Ha elegáns telefon kell meg menőzés akkor Iphone, ha nem akarsz menőzni, akkor jó a Galaxy S is.Mind a kettő sok embernek van.

2011. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább Galaxy S. Bár attól függ mire használod: CSAK játék és menőzés és szórakozás: iPhone


Komoly telefon, szórakozás, multimédia, rengeteg ingyen alkalmazás amik nagyon hasznosak: Galaxy S.

2011. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a kettő között gondolkodtam, iphonet vettem, megbántam! Előtte androidom volt (x8) bár magát a telefont utáltam ahogy volt, de az android megnyert mindenesetre:)
2011. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az applefun-ok nem merik bevallani legtöbben, hogy milyen is az a készülék.. Galaxy S sztem jobb, s csatlakozom az elöttem szólókhoz..
2011. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát iphone: 3 megapixeles kamera vga videóval...lejárt

viszont kihangosítva jól szól(bár nem tartom azokat az embereket normálisnak, akik az utcán menőznek, és füles nélkül hallgatják a zenét)

az ios egy jól felépített rendszer, és akadások nagyjából annyi, mint az sgs-en.

és az sgs: 5 megapixeles kamera hd videóval...azért már más

viszont a hangszórója nem túl izmos

alkalmazások terén meg szerintem azt lehet elmondani, hogy átlag ember nem használ felesleges alkalmazásokat.

navigáció meg mind2höz van igo, egyik se ingyenes..tehát ebben igazából semmi különbség nincs(appstore is ad olyan alkalmazásokat ingyen, amiket egyébként főként használnánk)

szóval itt a döntő az az, hogy zene vagy kamera(azon belül is videó)

2011. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!