Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondolsz azokról akiknek...

Mit gondolsz azokról akiknek iPhone-juk van? Miből van és minek van nekik?

Figyelt kérdés
Valahogy ugyanazokat a dolgokat egy olcsóbb telefonnal is meg lehet csinálni.
jún. 29. 17:09
1 2 3
 21/29 TheCoolGamer válasza:
57%

Használtam vettem. Megkerestem rá a pénzt. Gyűjtöttem.

Remélem ennyi már kielégítő válasz.

jún. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%

Akinek van tippje a következő felhasználásokra azt várom:

- Kompakt méret(maximum a 15 Pro mérete).

- Minden körülmények között jó kamera.

- 7 év támogatás.

- Egész napos üzemidő.

- Csúcskategóriás teljesítmény, kijelző.

Várom azokat az Outkitel, meg Xiaomi telefonokat, amik hozzá ezt a szintet fél áron, anélkül hogy párásodik a kamera, nincs tele a rendszer bloatware-el stb.

Kijön a képlet, hogy erre még az S24 is kevés lehet, mert kamerában elvérzik és marad a 15 Pro...

Dolgozom mondjuk, nem dohányzok, se nem iszom, nincs autóm, nem járok prostihoz, szóval jut telefonra pénz...

jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Őőőőő, pedig ja, erre tipikusan az S24 a jó válasz, csak hát az egy fél kategóriával a 15 Pro alá pozicionált termék.

Nyilván lehetnek olyan igényeid, amiknek egy vagy akár egyetlen telefon sem felel meg, de nálad úgy érzem, hogy a gombhoz varrtad a kabátot ezzel az igényfelsorolással... ahol konkrét IGÉNY az részedről, hogy ne legyen nagyobb, mint az általad tökéletesnek vélt 15 Pro. :D

jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
S24 jó lett volna ha nem spórolnak a kamerán, de ameddig az Apple a Pro széria felé terel, addig a Samsung az Ultra felé.
jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Méretre visszatérve, a Xiaomi 14 is lazán ebbe a kategóriába esik, meg a Pixel 7A. Csak példának emlitettem.

Egy A55 vagy egy S24 Ultra nyilván monstrum ezekhez képest.

jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mi az hogy miből van? Lehet azt hitelre is venni. Vagy ma már a legtöbb mobil szolgálató 2 éves hűségben adja részletre is. Én is igy vettem, 2 éves hűségben részletre az iPhone 15 Pro Max telefonomat. És ebbe semmi különös nincs.
jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

cigi pénzből, napi 2ezret meg lehet spórolni, az egy évben:

kb. 730ezer ft.

jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

„Mit gondolsz azokról akiknek iPhone-juk van?”

Azokról semmit, de rólad azt gondolom, hogy okostelefonja van, esze nincs.

„Miből van és minek van nekik?”

Mit érdekel az téged? Az égvilágon semmi közöd nincs hozzá te telefonbuzeráns idióta.

jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

„10es nekem is Toyotaám van.”

Senkit nem érdekel! Az csak egy ócska környezetszennyező, értéktelen bádogdarab.

jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!