Iphone előnyei?

Figyelt kérdés
jún. 28. 19:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem fog fájni a fejed, mire költsd a bankszámládon spórolt pénzed. Az Apple megoldja.
jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%

16 évvel ezelőtt volt utoljára androidos telefonom, úgyhogy nem tudok neked összehasonlítást mondani, mivel anno azokból is a középkategóriás szarokat használtam, amik nyilván nem veszik fel a versenyt.

Vegyél egyet vagy kérd el egy ismerősödét csak nyomkodni egy pár pillanatig, és döntsd el, tetszik-e.

Egyébként gyors, nem lassul be, nem romlik el, zárt, de alapvetően egy csúcskategórás Samsung és iPhone között max annyi különbség van, hogy neked melyik rendszer tetszik jobban.

jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
Cégemtől ezt kaptam. A legkisebb előnyét sem érzem. Ahhoz már komoly vagyok hogy villogtassam az utcán rajta az alma logót.
jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%
Régi iphone telefonok tovább kapnak frissítést, mint az android.
jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Mégis mivel szemben?
jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
Mindig, mindenki a frissítést emlegeti az iphone telefonok mellett. Mondjuk átlag felhasználóknak a töredékének sincs szüksége 10 évig sem a frissítésekre. Itthon asztali gépemen win.7 van,laptopomon win 11. Mindkettőt rendszeresen használom munkára is, a világon semmi különbség nincs a kettő között. Nagyjából ugyanez a helyzet a telefonokkal is.
jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Semmi előnye nincsen. Letisztult. Jól működik együtt a saját ökoszisztémájával. Semmi mással. Ennyi.
jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%

Gyors,stabil,erős. iPhone egy remekmű,egy csoda!


Semmi nem veszi fel vele a versenyt.

jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

"Mindig, mindenki a frissítést emlegeti az iphone telefonok mellett."


Ami pár évvel ezelőttig még igaz is volt. Manapság már a középkategóriás droidoknál is dobálóznak az 5 éves supportokkal. Meg hát őszintén szólva én mostanában egyre mérgesebb vagyok az Applere. Sokra megyek a hosszú szoftveres supporttal, ha folyamatosan egy csomó újdonságot megtartanak az újabb készülékeknek. De még olyan pitiáner dolgokat is, mint hogy az aksiban hány teljes ciklus van. Ezt pl. egy 15-ös már kijelzi, de egy régebbi telefonjukon ez miért nincs meg? :D


Őszintén én eddig kb. azt tudtam felhozni érvként, hogy kisméretű, de jó telefont másnál nem nagyon tudsz venni (a Samsung S szériát leszámítva), meg hát tök jó volt az Apple Pay is... de most már azt sem fogom merni használni a jövőben, maximum valami játék Revolut kártyával...

tegnapelőtt 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Hát nekünk az van, de elgondolkoztam a legújabb Honor telefonon.

Biztonság, support, stb, stb, de már nem az a cég, mint régen volt.

tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!