Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné e iPhone-ról Androidra...

Megérné e iPhone-ról Androidra váltani? Milyen előnyei/hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom még soha sem volt.

2020. máj. 3. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Most csak viccelsz 😂
2020. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én androidról váltottam, és az a helyzet, hogy nem is fogok többé venni mádt, csak iphonet. Több mint 3 éves, és tökéletesen működik, nem lassú, nem fagy le. Míg az androidos telefonjaimat ennyi idősen már cserélni kellett...
2020. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
27%
Szerintem az android könnyebben kezelhető és lassabban is merül le, de kevesebb a tárhelye
2020. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nézd meg hogy milyen appok kellenének . Bár ha még nem volt Droid akkor nincs is olyanra igényed ami nincs IOS-es. Mert csak abban jobb a droid . Amúgy meg az IOS veri a Droidot, 1000x
2020. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Az a kérdés, hogy mire van szükséged. Amire nekem kell a telefon:

- telefonálás

- internet, youtube stb

- viber / messenger

- navigáció

- sakk

- értelmezhető fényképek készítése


Erre már 40-50 között is lehet jó androidos telefonokat találni, de ha mondjuk 80-at költenék rá akkor olyat kapnék ami nagyságrendekkel többet tud mint amire szükségem van. Egyébként meg merem kockáztatni, hogy az emberek 98%-nak ettől nem is kell több.

2020. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Az android olcsóbb, jobban testre szabható.
2020. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Voltak androidos telefonjaim aztán váltottam iPhone-ra, én már nem váltanék vissza.
2020. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ugyanazokat megtudod csinálni rajta

népszerű alkalmazások mindkettőn megtalálhatóak

2020. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez tipik egy olyan kérdés tipik olyan válaszokkal ahova erőt kellett gyűjteni, hogy válaszoljak.

Van fogalomzavar rendesen sok emberben. Pl 3-as az android egy konkrét telefon, hogy egy az egyben kijelentetted, hogy kevesebb benne a tárhely?

Próbálok mindent leírni és segíteni, de előre leszögezem a telefon választás egy szubjektív dolog, kinek mi tetszik.

Azt is szögezzük le, hogy 300 ezer forint felett nem fogsz rossz/lassú/rossz képeket készítő telefont venni mondhat bárki bármit. Ergo aki itt nyáladzik, hogy ez vagy az milyen szar annak még nem volt prémium kategóriás telefon a kezében.

Na, fontos az ár, de mivel az Apple kizárólag a felső kategóriában tevékenykedik ezért az iPhone 11 pro-t veszem alapul. Na ezzel egy ligában versenyzik pl a Samsung Galaxy S20 ultra és a Huawei P40 pro. De mivel mint mondtam ezek közül nem találsz lassút ezért az apró különbségek számítanak, pl a p40 pro tényleg lenyűgöző kamerarendszerrel bír, cserébe nincs GMS, az s20 ultra-ban ott a 100x hibrid zoom és a 120 hz kijelző. Ez a kettő akkumulátorban is sokkal erősebb mint a 11 pro, viszont az iPhone az 5 évig telefon, az androidos mezőnyhöz képest 2-vel szemben 4 nagy frissítést kap, ami nem rossz na. Ugyanakkor az androidos zászlóshajókon meg sokkal szabadabb vagy, azt és úgy állítasz be ahogy akarsz, nincsenek szovtveresen lekorlátozva (pl torrent).

Ha olcsóbb dolgokban gondolkodsz (100 ezer alatt) akkor viszont egy 3-4 éves iPhone talán a legjobb választás, mivel az még támogatott.

Végső soron az a legfontosabb, neked melyik tetszik akár külalakra is.

2020. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Android után váltottam iOS-re negyedik éve és nem bántam meg, sőt nem is "mennék vissza". ;)
2020. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!