Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné e iPhone-ról Androidra...

Megérné e iPhone-ról Androidra váltani? Milyen előnyei/hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom még soha sem volt.

2020. máj. 3. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor éri meg, ha valami problémád van az iPhone-nal. Mivel ezt a kérdést feltetted, úgy néz ki nincs vele nagy bajod, csak meguntad. Ismerni kellene a felhasználói igényidet, mert könnyen lehet hogy nem használnád ki az Android előnyeit, csak a hátrányait éreznéd.

Pl. a régebbi iPhone-ok aksija csak lassan tölthető, Android telefonokhoz régóta alap a gyorstöltés. Vagy pl. Androidra könnyebb ingyenes oldalakról filmet-zenét letölteni, egyszerűbb egyéni csengőhangot beállítani. A fájlműveletek olyanok mint a Windows-ban.

2020. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, az androidos készülékekből léteznek olcsó megbízhatatlanok is, amik rontják az összképet. Ha nincs bajod az iphone-nal, akkor legyél vele boldog. Egy státusszimbólum: látják, hogy te az igényesekhez, jómódúakhoz, vezetőkhöz tartozol, és tisztelettel bánnak veled automatikusan. Személy szerint én utálom a sznobokat, mert munkából élek, de csak azért, mert azt csinálhatom így, ami gyerekkoromtól érdekelt. Más meg nem ért és lenéz, mert nekem nem jött be az élet. Androidos Samu tabletem van kb 100 e -be került, 5 éves lesz, nincs vele bajom. Sok mindent megenged, ingyen zene, film, letöltés, 12 napos akkuüzemidő, nem lassú, 8 magos, 4 hangszóró, sztereó full sávszélességű mikrofon(imádom), stb. Élő fullHD képernyőmegosztás mindenfélére. Kicsit nagy, nem mindig viszem magammal. Mellette van egy régi Nokia 7230-asom a megbízhatósága és az offline naptárja miatt. Már 2x vettem rá új burkolatot, 1x akkut. Ettől nem válnék meg akármilyen iphone-ért, pedig semmit sem tud. Csak életet ment.
2023. jan. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!