Iphone előnyei?

Figyelt kérdés
jún. 28. 19:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%
1-esnek. Hű de bölcs valaki! Mondjuk van benne igazság a mondandódban. Az Apple termékek amúgy is túl árazotak. Ez nyílt titok.
jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én is iPhone-t használok, nekem nagyon bejön az egész rendszer, nézd meg a videót, hátha ez segít :) ha bármi kérdèsed van az iPhone-okkal kapcsolatban nyugodtan írj privátban🙂
jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%

iPhone-om van, de nem gondolnám nagy előnye van.

De 1 mégis, az pedig a megszokás. A rendszer ugyanolyan szinte, mint amikor kivettem az első iPhone-om a dobozból úgy 4-5 éve.

Az androidos telefonoknál ez nem éppen így van, sok a változás(A52S van a közelemben, arra csak néha ránézek és nagyon sokat változott maga a rendszer pár év alatt).

Szóval ez mindenképpen nagy plusz számomra(nagyon sok androidoztam és a végén már kivoltam ezzel).

Meg a kiszámíthatóság, a frissítések eddig sosem okoztak bugot, ritkán nyúlnak a rendszerbe.


De azt abszolút hülyeségnek gondolom, hogy stabilabb, gyorsabb stb.

Egy 15 Pro-val megegyező vason azért a csúcs Samsung-ok is piszok gyorsak és megbízhatóbbak, sőt az android sokkal több funkciót tartalmaz, nagyobb szabadságot ad.

Amit viszont meg szoktam adni nagy előnynek még az Apple-höz, az a jól lefedett piac. A Samsung nagyon sok telefonja van, de nem tudnak kiállítani egy konkurens telefont a 15 Pro-nak, az iPhone SE-nek. Szóval ők olyan piaci részeseket is lefednek, amire más nem is gondol.

De amúgy többnyire marketing, meg fanatizmus amit sokan állítanak. Manapság azért nincs az a nagy különbség az IOS javára...

jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%

#12.

Ezeknek a videóknak semmi értelme nincs, ki kell próbálni és használni.

Tapasztalataim szerint ha iPhone-od van rendesen fel kell költözni a felhőbe, az plusz kiadás de egyben kényelem és függőség is valamitől.

Meg kell szokni, hogy nincs valós fájlkezelés.

Az alkalmazások többsége itt fizetős sajnos, és sok a hirdetés(bár ez androidon is így van).


De ezeket leszámítva akinek tiktokra kell, meg messengerre, néha képeket lő nincs nagy különbség. De arra felesleges is megvenni egy iPhone 15-t, bőven elég olcsóbban valami A55 és az is használható 4-5 évig.

Saját véleményem szerint egyre kezdenek feleslegessé válni a csúcstelefonok meg a felső kategóriások, az Apple meg szinte csak ott van versenyben(a SE széria inkább céges telefon, mint normális okostelefon)szóval kíváncsi leszek hogyan alakítja át a termékpalettát az Apple.

jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

#9 Az Apple Pay olyan dolog, hogy ott a Google Pay, ugyanazt tudja mindkettő.


Én használtam iPhone-t, nem láttam semmilyen előnyét. Szerintem fapados és le van maradva. Nekem bevált az Android és maradok is annál.

jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%

"#9 Az Apple Pay olyan dolog, hogy ott a Google Pay, ugyanazt tudja mindkettő."

Aha. Páromnak Android van, nekem Iphone. Imádom a Samsungot is, de össze sem lehet hasonlítani, mennyivel jobban megy az Iphone-on..

Más előnyök: soha nem akad meg, stabil, rendszeres és hasznos frissítések, majdnem 3 évesen is a telefon olyan mint az új, nem érzed, hogy már lassan cserés. Csúcsminőségű képek és videók. Airdrop. Letisztult az egész. Galériában a képeket felismeri arc alapján, vagy tudsz pl cím, helység alapján keresni, meg millió ilyen apróság.

jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

"Aha. Páromnak Android van, nekem Iphone. Imádom a Samsungot is, de össze sem lehet hasonlítani, mennyivel jobban megy az Iphone-on.."


Ja, tök jól megy az Apple Pay, aláírom, mert azt használom... illetve a napok óta tartó botránnyal és tököléssel azt érték el, hogy ez ezentúl számomra egy játék lesz, Revolut digitális kártyákkal, amik mögött 2 fillér fedezet van maximum...


"Más előnyök: soha nem akad meg"


Na... :) Gyerekek :) Nem régi telefonom van, de már újkorában is bőven voltak mikrolaggjai, most meg kb. 2 évesen napi szintű dolog. Aki ezt nem látja, az nem is akar rá figyelni. :D


"rendszeres és hasznos frissítések"


Roppant sok funkciót nem kapnak meg a régi készülékek a frissítésekkel. Az esetek többségében erre semmilyen hardveres magyarázat nincs, csak szimplán arra ösztönöznek, hogy vegyél már új telefont.


"majdnem 3 évesen is a telefon olyan mint az új, nem érzed, hogy már lassan cserés"


De általánosságban már elég régóta semmilyen telefont nem kell falhoz vágni 3-4-5 éves korában. Ez nem Apple tulajdonság.


" Galériában a képeket felismeri arc alapján, vagy tudsz pl cím, helység alapján keresni, meg millió ilyen apróság."


Ennek mi köze van a telefonhoz? Ezt lényegében az összes galéria alkalmazás tudja. Én pl. iPhonon is Google Fotókat használok erre, mert minden túlzás nélkül fényévekkel jobban működik, mint az Apple jelenlegi megoldása.

jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%

#17 Te mégis miről beszélsz? Feloldom a telefont, odaérintem, csilingel és kész, fizettem. Ennél jobban hogyan tud működni? Sehogy. Tudom, használtam már AG-t és GP-t is. Egyébként jó a mostani Apple Pay botrány lol.


"soha nem akad meg, stabil"

Aham, oké. De melyik? Nekem van egy iPhone 7 Plus-om, a kezdőképernyőn laggolt újkorában is, pedig akkor is egyesek állítottág, hogy az pedig nem laggol :D Stabilnak sem olyan stabil, első olyan telefonom, amit nem tudtam újraindítani fagyás után és 5 percet várnom kellett mire magától rájött, hogy lefagyott és újraindult. Nekem most egy 4 éves Pixel 4a-m van, nem akad, nem lassú és stabil is.


"rendszeres és hasznos frissítések"

😂 hasznos frissítés, mint pl lehetsz már poop emoji is? :D A rendszeresről annyit, hogy Google telefonokra 7 évig jön már havonta a rendszer és funkciófrissítés is.


"majdnem 3 évesen is a telefon olyan mint az új, nem érzed, hogy már lassan cserés"

Ezt én a 4 éves telefonomnál is érzem.


"Csúcsminőségű képek és videók"

Ezt az összes csúcstelefonról el lehet mondani, de a DSLR-em még mindig jobb képeket csinál. Egyébként pont most csináltam hosszabb videót a Pixel 4a-mmal egy koncerten. Csak néztem, hogy milyen jó a minősége, mert kb ilyen gyakran készítek koncerteken felvételeket. Láttam másokat iPhone-okkal videózni, messze jobb volt az enyém, amin meg is lepődtem, mert iPhone-ok pont jobbak szoktak lenni videózásban, viszont a Pixelnek pedig a fények kompenzálása jobban megy.


"Airdrop"

Quickshare: [link]

(gyárilag van)


"Letisztult az egész."

Én inkább fapadosnak mondanám. A beállítások pl még mindig egy rendszerezetlen katyvasz szerintem.


"Galériában a képeket felismeri arc alapján, vagy tudsz pl cím, helység alapján keresni"

Ez mióta a telefon képessége? Soha nem volt az. Fotóknál alapból menti a GPS koordinátát, nagy cucc... A Nexus One-om már mentette 2010-ben, sőt már akkor is volt arcfelismerés Google Plus-on, ami már Google Photosban van. A Google Photos sokkal fejlettebb, mint az iOS galériája/iCloudja vagy bármilye is, ami csinálja ezt. Felismeri a tárgyakat, színeket és azok alapján is tudsz keresni.

jún. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Húú ember mennyire vagytok frusztráltak, hogy ekkora regényeket idenyomtok? A DSLR jobb képet csinál? Tényleg? Egy önmagában drágább fénkyépező, ami drágább mint az egész telefon? Nem gondoltam volna.
jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!