Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondolsz azokról akiknek...

Mit gondolsz azokról akiknek iPhone-juk van? Miből van és minek van nekik?

Figyelt kérdés
Valahogy ugyanazokat a dolgokat egy olcsóbb telefonnal is meg lehet csinálni.
jún. 29. 17:09
1 2 3
 1/29 Szirty ***** válasza:
81%
Tanulságosabb válaszokat kapnál ha azt kérdeznéd mit gondoltok azokról akik ilyen kérdéseket tesznek fel...
jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
De az egy olcsó telefonnál mindenben jobb komponensekből van összerakva, ahogy a drága Androidos telefonok is. Bár szerintem sem való mindenkinek ilyen drága telefon
jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%
Semmit nem gondolok róluk. Szerintem a márkanév miatt van nekik. Mert az "menő". Vagy nem tudom...
jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Azt gondolom, hogy nem racionális alapon vásárolnak és befolyásolhatók a média és a környezetük által. Továbbá, hogy könnyelműen bánnak a pénzükkel.
jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

Már bocsánat, de milyen gyökér kérdés ez? Nyilván rohadtul sok embernek gondot jelent ebben az országban a puszta megélhetés, de azért lássuk be, hogy az ország többsége - ha másra nem, hát részletre - bármikor megvásárolhatna egy iPhonet. Ez nem egy valódi luxus termék, csak egy drága telefon. Manapság ez már régen nem státusz szimbólum.

Mi ez hogy "miből van nekik"? Miből-miből, egy minimálbérből is kigazdálkodható részletre az ára. Sőt, egy nyári diákmunkából hitel nélkül is bőven megvehető. Ez nem egy szupersportautó, egy jacht vagy egy villa a riviérán...

jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki megnegedheti magának és azt szereti lelke rajta.

De, akinek nem telik a számlákat befizetni és pár ezer forinton megy a vita minden hónapban úgy, hogy hatan vannak ebből 4-nek luxustelefonja van, na az ilyenekről nem vagyok túl jó véleménnyel.

jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk állítólag vannak iOS-specifikus appok, játékok, ennyi mentségük lehet :)
jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Androidban is vannak ugyan olyan drágák szal nem hiszem hogy ezen múlik
jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolom hogy..... Na és? Nekem is iPhone 15 Pro Max-om van!
jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"Miből van és minek van nekik?"


Ausztriában élek 19 éves korom óta, most vagyok 34 éves, átszámítva 1.3 milliót keresek, ebből van az iPhone-om. Azért van Iphone-om, mert ez tetszik. Sőt, egy MacBook Pro-m is van, az is azért van, mert az tetszik.


Megkaptad minden kérdésre a válaszod?


Év végén egy Toyota CH-R-t veszek, az is azért, mert az tetszik.


Bár a Zsiguli is pont ugyanoda vinne mint a Toyota, én akkor is Toyotát veszek kiscsillag.

jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!