Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Többgyerekes anyukák! Szerinte...

Többgyerekes anyukák! Szerintetek megéri befektetni mosogatógépre?

Figyelt kérdés
Nálunk 3 gyerek vAn, naponta 2-4x mosogatok.

2014. márc. 16. 15:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem nem esik nehezemre és sok időmet se veszi el, ha napi 2-3x elmosok pár edényt. amibe viszont biztosan érdemes fektetni, az egy szárítógép.
2014. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyerek nélkül is érdemes.
2014. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lcs válasza:
64%
a mosogatógép sajna csak akkor mosogat normálisan, ha úgy teszed bele a dolgokat, hogy leöblíted előtte a nagyobb kajamaradványokat, illetve kb rögtön beindítod ha belepakoltál, mert ha rászárad a kaja a tányérra stb-re, akkor sajna azt nem mosogatja el normálisan (csak magas hőfokon, az meg bazi sokáig mosogat) :( anyumnak van, nekünk ott a hely a konyhaszekrényben, de én nem lemondtam róla, mert hamarabb elmosogatok, mint hogy öblögessem a tányérokat stb...de biztos van aki amellett van, hogy kényelmes, én csak ezt a tapsztalatot tudom megosztani veled :))
2014. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, én gyerek nélkül is mosogattam naponta háromszor négyszer. Nagyon sok vizet lehet vele spórolni.
2014. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

Előtte a javát le kell mosni és csak utána teheted be a mosogatógépbe az edényt,ez a gép csak egy baromság!

Mint az üdítő készítő,használat után tovább tart rendbe tenni...

2014. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz hogy előtte öblögetni kell az edényeket! Csak nem mindegy, ki milyen mosogatógépet és tisztítószert használ és hogyan pakol bele! Valóban az új gépeknél sokáig tart egy program, de csak az energiatakarékosság miatt! Ha nagyot veszel (12 terítékest) akkor napközben folyamatosan bele tudod pakolni a piszkos edényeket és napközben nincs kupi a konyhában és be lehet állítani előre, hogy mondjuk hajnalban mosogasson (én így szoktam!) és reggelre frissen el van mosogatva! Mosogatógép márkák amik tuti jók: Miele, Bosch, Siemens, AEG, Zanussi. Nagyon megéri én áldom a nevét aki kitalálta!!!!
2014. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
... és észreveszem a vízdíjon és a villanyszámlán is, mert bojlerunk van! úgyhogy hajrá! előző voltam!
2014. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én soha nem öblögetek semmit, minden csillog-villog és napi vagy egy órát spórolós, mióta van gépem
2014. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

az enyém egy tabival meg 15 liter vízből elmosogat egy 5 fős vendégség után: előétel, leves, kaja, desszert, berúgás (poharak, hamutartók) és a kisebb, főzéshez használt edények.

a koszos edény azonnal eltűnik a színről!

na most akkor miről beszélünk??

2014. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megkérdezhetem milyen géped van?
2014. márc. 18. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!